AIM ROGUE INFERNO, czyli mapa generująca 30 milionów kombinacji w CS:GO

Warsztat Steam bogaty jest w przeróżne projekty społeczności. Jak się okazuje twórcy nadal przeskakują pewne bariery w tworzeniu innowacyjnych projektów. Tak właśnie powstała mapa AIM ROGUE INFERNO w CS:GO, która generuje 30 000 000 kombinacji.

aim rogue inferno


AIM ROGUE INFERNO

Ciekawym projektem na warsztacie Steam pochwalił się pewien Rosjanin posługujący się pseudonimem "Orel". Jego mapa w zaskakującym tempie zaczęła zyskiwać popularność, a premierę miała zaledwie wczoraj.

Zobacz także: Serwery Retakes w CS:GO. Co to jest Retake i jak go ćwiczyć?15 stycznia opublikował on mapę o nazwie AIM ROGUE INFERNO, czyli arenę do pojedynków 1v1 w CS:GO (przeczytaj więcej o tym jak trenować w CS:GO na mapach z warsztatu). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż takich map są tysiące, gdyby nie fakt, że ta specyficzna mapa pozwala na generowanie 30 000 000 różnych kombinacji wyglądu otoczenia.

Co rundę mamy szansę na pojedynek w zupełnie innej scenerii. Mapa AIM ROGUE INFERNO generować może dowolny układ obiektów inspirowanych mapą Inferno z CS:GO.Jak informuje autor pracy mapa jest w stanie wygenerować elementy symetrycznie, pół symetrycznie lub niesymetrycznie. Dodatkowo dokłada on szereg komend, które usprawniają pracę mapy (tj. ustawienie punktów HP czy wybór broni).

Zobacz także: Hide and Seek w CS:GO - mapy treningowe

Mapa sama w sobie jest fenomenem, gdyż jest to pierwszy tego typu projekt na świecie. Do tej pory wszystkie mapy bazowały raczej na statycznym otoczeniu, a dzięki tej funkcjonalności mamy szansę na zabawę milionami kombinacji elementów.Jak pobrać AIM ROGUE INFERNO?

Mapa do CS:GO dostępna jest za darmo dla wszystkich w warsztacie Steam. Mapę można pobrać tutaj, bezpośrednio ze strony autora.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza