Hide and Seek w CS:GO - mapy treningowe

Mapy CS:GO - Szukanie kosy, Hide and Seek, Prop Hunt

W CS:GO oprócz zwykłych matchmakingów, DeathMatchy czy FaceIt'ów możemy pobawić się ze znajomymi na różnego rodzaju mapach z Workshopu (warsztatu Steam), gdzie różni ludzie, zazwyczaj gracze, tworzą mapy for fun, na których chodzi głównie o dobrą zabawę. W tym wpisie zajmiemy się tematem, który ostatnio opanował YouTube, czyli mapy Prop Hunt, Hide and Seek czy Szukanie kosy.Mapy CS:GO do zabawy

Jak wspomniałem na początku, w tym wpisie zajmiemy się tematem map z warsztatu Steam, które przeznaczone są głównie do zabawy, ponieważ nie ma w nich walki o jakąś stawkę, jaką jest ranga czy lvl FaceIt. Mapy mają służyć jako alternatywa, gdy znudzi się nam typowy mecz 5v5 w CS:GO. Mapy jakie weźmiemy pod uwagę, to mapy, które popularne są ostatnio wśród różnych gier między YouTuberami, są nimi:

  • Mapy Hide and Seek (chowany) CS:GO
  • Mapy Prop Hunt CS:GO
  • Mapy Szukanie kosy (Knife Hunt) CS:GOZobacz także: Co to jest retake w CS:GO? Co znaczy retake? Jak go ćwiczyć?

Zanim jednak przejdę do podania map, skupimy się jeszcze na opisie, czyli przedstawię Wam co to są za tryby, co trzeba na nich robić, jak grać itd.

Mapa Hide and Seek (chowany) w CS:GO - opis

Hide and Seek CS:GO to nic innego jak zwyczajna gra w chowanego. Zasady są bardzo proste, zbierasz grupkę znajomych, która chce pograć, po czym jedna osoba jest szukającym, reszta graczy chowa się w skrytkach, które zostały przygotowane przez twórców na specjalnych mapach H&S. Gdy graczy jest więcej, zaleca się wybranie dwóch szukających, bo niektóre mapy są tak duże, że może braknąć czasu na znalezienie wszystkich graczy.


Mapa Prop Hunt w CS:GO - opis

Prop Hunt CS:GO to tryb zaczerpnięty z gry Garry's Mod. W Garry's Modzie Prop Hunt jest specjalnym modem wgrywanym do gry, a w przypadku CS:GO jest to zwykła mapa bądź serwer społecznościowy przystosowany do tego typu rozgrywek. O co chodzi w Prop Hunt? Zasady również są bardzo proste.Wszyscy gracze dzielą się na dwa teamy - jeden szuka, drugi zaś przemienia się w przeróżne obiekty znajdujące się na mapie, imitując modele.

Zobacz także: CS:GO - FaceIt Premium czy warto? Co daje FaceIt Premium?

Mapa ta jest typu coop, ponieważ wymaga zaangażowania całego teamu. Wygrywa drużna, która w wyznaczonym czasie albo przetrwa jako obiekty na mapie albo znajdzie i zabije wszystkich ukrytych graczy.


Mapa Szukanie kosy (Knife Hunt) w CS:GO - opis

Szukanie kosy CS:GO to również mapa zrobiona dla czystej zabawy. Tym razem nie dzielimy się na teamy, a każdy gra na każdego. Zadaniem każdego z graczy jest znalezienie jako pierwszemu kosy ukrytej na mapie, po czym zabicie wszystkich inny graczy. Jeśli zrobisz to bardzo sprytnie i szybko jest szansa, że nikt oprócz Ciebie nie będzie miał kosy w ręce, więc z łatwością wygrasz grę.


Zobacz także: Mapa z Among Us w CS:GO - jak zagrać H&S na mapie z warsztatu Steam?

Mapy CS:GO - Szukanie kosy, Hide and Seek, Prop Hunt

Najważniejszy element tego poradnika, czyli lista map z warsztatu Steam, na których można zagrać w takie tryby jak Prop Hunt, Hide and Seek czy Szukanie kosy.

Hide and Seek (chowany) CS:GO przykładowe mapyMapy CS:GO - Hide and seek
Mapy CS:GO - School [Hide and Seek]
Mapy CS:GO - [Hide and Seek] Factory
Mapy CS:GO - Mirage [Hide and Seek]
Mapy CS:GO - Vertigo [Hide and Seek]
Mapy CS:GO - Italy [Hide and Seek]

Prop Hunt CS:GO przykładowe mapy


Mapy CS:GO - Prop Hunt Big House [Hide and Seek]
Mapy CS:GO - Prop Hunt Grocery Store(Prop Hunt)

Szukanie kosy (Knife Hunt) CS:GO przykładowe mapy


Mapy CS:GO - Szukanie kosy [Knife Hunt]
Mapy CS:GO - Szukanie kosy [Knife Hunt Version 2]
Mapy CS:GO - Szukanie kosy [Knife Hunt 2]
Mapy CS:GO - Szukanie kosy [Knife Hunt 3]
Mapy CS:GO - Szukanie kosy [Knife Hunt 4]


Jak wgrać mapy do CS:GO? Jak je zainstalować?

Cała instrukcja została już przeze mnie napisana w innym temacie odnośnie map treningowych CS:GO. jeśli nie wiesz jak wgrać mapy do CS:GO kliknij tutaj, a znajdziesz instrukcje na samym dole.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza