Najdroższy skin do CS:GO sprzedany za rekordową cenę 150 000 dolarów!

Myślisz, że kilkaset dolarów za ładny skin do kosy w CS:GO to bardzo dużo? Co powiesz na fakt, że właśnie pobito rekord wartości skina, który sprzedany został za 150 tysięcy dolarów?

najdrozszy skin csgo


Najdroższy skin CS:GO

Ceny skórek do broni w CS:GO potrafią osiągać horrendalne sumy. Niekiedy przez myśl nie przechodzi nam, że cena skina do broni może kosztować tyle co nowy, sportowy samochód lub mieszkanie.

Zobacz także: Jak sprzedać skiny z CS:GO w kilka minut? Wypłata na PayPal lub konto bankowe

Do tej pory za najdroższego skina do CS:GO uznawana była StatTrak M4A4 | Howl z naklejkami iBUYPOWER, która sprzedana została za 100 000 dolarów. Była, bo rekordowa suma została przebita.Jeden z bardziej znanych traderów skinów CS:GO poinformował za pośrednictwem Twittera, iż jego znajomy posiada całkiem sporą kolekcję nietuzinkowych skinów do CS:GO. Całość oszacował na nie mniej niż 300 000 dolarów.Jednym ze skinów z powyższej kolekcji był AK-47 | Case Hardened z bardzo rzadkim float'em (Blue Gem) z naklejkami Titan Holo z Katowic 2014. Jak się później okazało, znalazł się kupiec właśnie na tego skina. Był w stanie zapłacić za niego aż 150 000 dolarów.Czy to przesada? Dla większości z pewnością tak. Mimo wszystko dla wielu kolekcjonerów takie skiny w CS:GO to prawdziwa gratka i są w stanie zapłacić za nie każdą cenę, nawet tą największą.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza