CS:GO Anonymo Esports i Snax na pokładzie? Co wiadomo o nowej organizacji?

Szufla na polskiej scenie CS:GO trwa w najlepsze. Bardzo szybko dochodzą plotki o przeróżnych nowo tworzonych formacjach. Plotki na temat drużyny Snaxa są coraz gorętsze.

anonymo esports csgoAnonymo Esports i Snax?

Po przesunięciu składu Illuminar Gaming na ławkę rezerwową dano zielone światło zawodnikom. Byli gracze iHG nie musieli długo czekać na oferty.

Zobacz także: Jak sprzedać skiny z CS:GO w kilka minut? Wypłata na PayPal lub konto bankoweJak się okazuje, nowo tworząca się formacja Anonymo Esports ma przygarnąć pod swoje skrzydła Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego. Zawodnik ma stworzyć nowy zespół wraz z dwoma młodymi talentami, byłymi zawodnikami Avez - KEii'em i Kylar'em.Co z pozostałą dwójką? Na ten temat nic więcej nie wiadomo. Sama strona drużyny na Facebook'u powstała niedawno i nadal owiana jest tajemnicą. Wszystkie te informacje to póki co tylko plotki, jednak patrząc na sytuację na scenie polskiego Counter-Strike'a wszystko jest możliwe.

Zobacz także: Mapa z Among Us w CS:GO - jak zagrać H&S na mapie z warsztatu Steam?Snax wraz z byłą drużyną osiągnął w ubiegłym roku całkiem sporo i nic nie zanosiło się na zmiany. Sytuacja wymusiła jednak zastąpienie podstawowej piątki Illuminar Gaming nowym zespołem, a to otworzyło drzwi do formowania się nowych zespołów.

Anonymo Esports, jak wiadomo z plotek, ma być to nowy team byłego menedżera iHG - Mateusza "Sówka" Kowalczyka. Czas pokaże, czy drużyna będzie w stanie regularnie toczyć bój z trenującymi już teamami na scenie CS:GO.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza