Jamppi rezygnuje z gry w CS:GO! Powodem Valve i przeszłość z VAC banem

Profesjonalny zawodnik CS:GO Jamppi postanowił opuścić scenę CS:GO. Były już zawodnik CS'a przechodzi na profesjonalne granie w VALORANT.

jamppi csgo
fot. RedBull x ENCE


Jamppi rezygnuje z gry w CS:GO

Profesjonalny zawodnik CS:GO grający do tej pory pod barwami ENCE postanowił rozstać się na dobre ze sceną Counter-Strike'a. Jamppi zmagał się w przeszłości z problemami dotyczącymi VAC bana, który uniemożliwiał mu występy na turniejach najwyższej rangi.

Zobacz także: Komenda na 1000 HP w CS:GO - jak wygląda?Przez kilka miesięcy Jamppi walczył z Valve, aby Ci zdjęli mu VAC bana za młodociane wybryki z nielegalnym oprogramowaniem. Ostateczna batalia zakończyła się niepowodzeniem, a ten postanowił raz na zawsze zakończyć profesjonalną karierę w CS:GO.Jamppi przechodzi na scenę VALORANT

Teraz ta ciekawsza strona historii. Jak większość profesjonalnych zawodników, którym nie udało się zabłysnąć na scenie CS:GO, Jampii także postanowił dać szansę tytułowi od Riot Games. Oficjalnie zapowiedział, że od teraz skupia się tylko i wyłącznie na grze VALORANT.

Zobacz także: Najdroższy skin do CS:GO sprzedany za rekordową cenę 150 000 dolarów!Podobna sytuacja miała miejsce z naszym rodakiem - patitkiem. Ten również, przez VAC bana w CS:GO, postanowił rozpocząć karierę z czystą kartą w VALORANT, a to poskutkowało, że jest obecnie jednym z najlepszych zawodników, dodatkowo występującym dla topowej organizacji G2 Esports.

Czy to krok w przód dla Jamppi'ego? Z pewnością tak. Stała blokada konta uniemożliwiała mu grę w najlepszych turniejach CS:GO, a od tego momentu bez najmniejszych komplikacji może spróbować swoich sił na scenie VALORANT'a.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza