Technical Timeout CS:GO - czy to naprawi problem braku botów?

Kilka dni temu wyszedł całkiem ciekawy update do CS:GO. Zmiany w gameplay'u i matchmaking'u, które mają pomóc po usunięciu botów z CS:GO.

technical timeout csgo


Technical Timeout CS:GO

Jedną z ciekawszych ostatnich zmian w trybie Competitive oraz Wingman jest zmiana balansu ekonomii. Od ostatniej aktualizacji, jeśli posiadamy w drużynie mniej zawodników niż przeciwnicy przez co najmniej 3 rundy w poszczególnej połowie, jeden z członków teamu otrzyma 1000$ rekompensaty po przegranej rundzie. Zmiana ta nie będzie funkcjonować, jeśli zawodnik został wyrzucony poprzez głosowanie.

Zobacz także: Najlepsza myszka do CS:GO - jakich myszek używają pro gracze?Jednak to co ciekawsze, to wprowadzenie nowej funkcji, która nie oszukujmy się, powinna zostać wprowadzona już lata temu. Mowa oczywiście o pauzie technicznej czyli Technical Timeout w CS:GO. Czym jest Technical Timeout CS:GO? Od teraz w momencie opuszczenia meczu przez zawodnika, automatycznie włączy się Technical Timeout.

Przerwa techniczna trwać będzie 2 minuty i zostanie przyznana tylko raz na drużynę w momencie opuszczenia przez zawodnika rozgrywki. Technical Timeout może zakończyć się wcześniej, jeśli ów gracz zdąży połączyć się w tym czasie ponownie do meczu lub całkowicie opuści mecz z konsekwencją bana na ponowne wyszukiwanie meczy na czas określony.Zobacz także: Komenda na 1000 HP w CS:GO - jak wygląda?

Ta zmiana to pokłosie jednej z ostatnich aktualizacji CS:GO, która na dobre usunęła boty w trybach rankingowych. Czy to dobra zmiana? Wydaj się, że tak. Jednak czy to do końca rekompensuje utratę możliwości przejęcia bota w trakcie meczu? No właśnie... Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie samemu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza