Cristiano Ronaldo Flashback FIFA 21 - czy ta karta jest dobra?

Wczoraj wieczorem EA Sports wypuściło coś, czego do tej pory w FIFIE jeszcze nie było. Pojawiło się SBC o kartę Flashback Cristiano Ronaldo, która jest nawiązaniem do jego kariery w Manchesterze United.

cristiano ronaldo flashback
Grafika wykorzystana w artykule należy do EA Sports


Cristiano Ronaldo Flashback

Czy ktoś spodziewał się takiego obrotu sytuacji? EA Sports postanowiło wprowadzić nowy element do gry w postaci kart Flashback, które odwołują się do czasów z przeszłości danego zawodnika.

Zobacz także: FIFA 21: Nadchodzący zimowy upgrade kart w Ultimate Team!Na pierwszy ogień poszła karta Flashback Cristiano Ronaldo, która już na starcie wywołała spore kontrowersje wśród graczy. Opinie zostały podzielone, jednak przyjrzyjmy się tej karcie bliżej.Cristiano Ronaldo w wersji Flashback za niecałe 300 tysięcy monet? Można brać w ciemno... ale czy na pewno? Co odróżnia tę kartę od jej podstawowej wersji? Dlaczego jest tak tania?

cristiano ronaldo flashback

Pomimo, że karta Flashback Cristiano Ronaldo nawiązuje do jego kariery z czasów gry w Manchesterze United, to klub nadal pozostał ten sam (Juventus/Piemonte Calcio). To nie jest jednak problemem. Zmieniona została pozycja z napastnika na prawe skrzydło, gdzie nominalnie kilka lat temu grał w Czerwonych Diabłach CR7. No ale dobra, to są niuanse, które niewiele zmieniają w kwestii gry FIFA 21. Co ze statystykami?Zobacz także: Jak zrobić stepover w FIFA 21? Trick, który pomaga wygrywać mecze

No i tutaj zaczyna się trochę sypać. Oczywiście, karta jest nawiązaniem do przeszłości, gdzie sam Cristiano Ronaldo był wiele młodszy i mniej doświadczony. To odbiło się punktami statystyk na jego karcie Flashback. Jednak czy rzeczywiście można powiedzieć, że ta karta jest gorsza? Należy pamiętać, że to nadal jest potężny Cristiano Ronaldo. Co za tym idzie - jego animacje w grze czy sylwetka pozostały bez zmian, a to są przede wszystkim jego największe atuty. Zabrana mu została także jedna gwiazdka przy słabszej nodze, ale nie oszukujmy się - nadal bramki strzelać będzie na potęgę.

cristiano ronaldo flashback

Statystyki obrazują jego faktyczne przełożenie się na grę w FIFA 21 Ultimate Team. Na prawdę nie wyglądają źle, a przypominam, że ta karta w SBC kosztuje niecałe 300 tysięcy coinsów.Cristiano Ronaldo Flashback SBC

Karta Flashback Cristiano Ronaldo dostępna jest w SBC w FIFA 21 Ultimate Team aż do 19 lutego. Wszystkie wymagania związane z ukończeniem wyzwania znajdziesz tutaj.


Podsumowanie

Czy warto w takim razie skorzystać z okazji i ukończyć wyzwanie o kartę Flashback Cristiano Ronaldo? Oczywiście, że tak. Karta ma bardzo dobre statystyki, animacje i sylwetkę normalnej karty CR7, a do tego jest bardzo tanio. To stawia ją w niezłym świetle w stosunku do graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z FIFA 21. Z odpowiednim stylem gry jest w stanie powalczyć z kartami z najwyższego topu, dlatego nie warto zwlekać zbyt długo z próbą pozyskania Cristiano Ronaldo Flashback do swojego klubu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza