Przenośna konsola od Logitech. Nad czym pracuje firma?

Logitech G handheld

Logitech, firma znana z produkcji sprzętu peryferyjnego do komputerów, zapowiada gamingowy handheld, czyli przenośną konsolę dedykowaną do rozgrywki w chmurze.Gaming Handheld od Logitech G?

Rynek konsol i gier w chmurze nieustannie się rozwija. Jest to spore pole do popisu dla producentów, ponieważ ta technologia nie weszła jeszcze do mainstreamu. Swoje miejsce w tej odnodze gamingu chce mieć także firma Logitech, która wspólnie z Tencent Games opracowuje urządzenie, które pozwoli grać w chmurze na Xbox Game Pass oraz GeForce Now.

Handheld od Logitech G, czyli przenośna konsola będzie posiadała pełne wsparcie Xbox Cloud Gaming i GeForce Now, a wszystko to dzięki firmom Microsoft i NVIDIA, z którymi realizatorzy zamierzają współpracować.

Producenci nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów odnośnie nowego sprzętu. Powstała za to specjalna strona od Logitech G, na której można wyrazić chęć otrzymywania nowych informacji drogą mailową. Jak jednak zapowiadają - premierowy handheld ukaże się na rynku jeszcze w tym roku.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza