Nieoczekiwana zmiana! Gracz Imperial przejmuje rolę trenera

fnx Imperial

Lincoln "fnx" Lau nie jest już graczem brazylijskiej formacji Imperial. Nie oznacza to jednak, że na dobre żegna się z organizacją.fnx zostaje trenerem Imperial

To bardzo niespodziewana zmiana. "Last Dance" pod wodzą Gabriela "FalleN'a" Toledo przechodzi burzliwy okres, bowiem po udanym występie na Majorze w Antwerpii, zawodnicy do tej pory nie mogą odnaleźć idealnej formy, która pozwoliłaby piąć się w najważniejszych rankingach.

W związku z tym z organizacją z Brazylii rozstał się trener Luis "⁠peacemaker⁠" Tadeu. Objął posadę szkoleniowca początkiem tego roku, jednak nie udało mu się wraz z całym składem zawojować esportowej sceny. Najlepszym osiągnięciem był awans i zajęcie 9-11. miejsca na PGL Major Antwerp 2022.

Jego następcą okazuje się być fnx, który do tego momentu pełnił rolę zawodnika w Imperial. 32-latek posiada bogaty bagaż doświadczeń, a jego początki z CS-em sięgają roku 2000. Obejmie on stery na czas kwalifikacji do Majora IEM Rio 2022, jednak został przedstawiony także jako streamer (content creator) brazylijskiej drużyny.Kto zajmie zatem jego miejsce w podstawowej piątce? Dużo mówi się na temat dołączenia Marcelo "⁠chelo" Cespedes'a, który niedawno rozstał się z MIBR. Ogłoszenie powinno pojawić się już niebawem, gdyż cały zespół chce wystartować w nadchodzących turniejach.

Jeśli wszystko się potwierdzi, skład Imperial będzie wyglądał następująco:

  • Gabriel "FalleN⁠" Toledo
  • Fernando "⁠fer⁠" Alvarenga
  • Ricardo "⁠boltz⁠" Prass
  • Vinicius "VINI⁠" Figueiredo
  • Marcelo "chelo" Cespedes
  • Lincoln "fnx" Lau (trener)


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza