JACKZ żegna się z drużyną G2 w CS:GO

JACKZ G2 CS GO

Mamy oficjalne potwierdzenie ze strony organizacji. Audric "⁠JACKZ⁠" Jug opuszcza G2 Esports i dołącza do francuskiej formacji HEET.Początek zmian w G2?

Odsunięcie JACKZ'a od pierwszego składu nie jest żadnym zaskoczeniem, wszak już kilka tygodni temu informowaliśmy o potencjalnych ruchach organizacji pod kątem odświeżenia zespołu w CS:GO.

Niezbyt satysfakcjonujące wyniki w pierwszej połowie 2022 doprowadziły do tego, że i Jug, i prowadzący Aleksib zmuszeni są do poszukiwań swojego nowego domu. W kontekście umiejętności indywidualnych nie wypadał najlepiej - jego rating 2.0 z ostatnich 3 miesięcy to 0.93. Mimo wszystko traktowany był w drużynie jako ten, którego osobowość i charakter dodawała skrzydeł wszystkim zawodnikom w trudnych momentach.

Co dalej? Długo nie musieliśmy czekać na ogłoszenie. Chwilę po tym, jak dowiedzieliśmy się o jego odejściu z G2 pojawiła się informacja, że dołączył on do francuskiego składu HEET. Na jego debiut w nowych barwach także nie będziemy czekali zbyt długo, ponieważ już 16 sierpnia zagra swój pierwszy mecz w turnieju ESL Challenger League Season 42 Europe.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza