Nieoficjalnie: jks dołączy do G2

jks CS GO

Jak podaje serwis 1pv.fr, Justin "jks" Savage jest bliski dołączenia do organizacji G2.jks dołączy do G2?

Etatowy stand-in - te dwa słowa wystarczą, aby od razu skojarzyć o kim mowa. Zawodnik Complexity Gaming, który ostatnie 9 miesięcy spędził na ławce rezerwowych. Jego czas nieaktywności może wkrótce dobiec końca, bowiem zatrudnieniem gracza zainteresowane jest G2.

neLendirekt z portalu 1pv.fr zdradza, że już niebawem będziemy świadkami większych zmian w formacji NiKo. Pewnym jest już, że skład opuszczają Aleksib i JACKZ i to właśnie w miejsce tego drugiego prawdopodobnie pojawi się Savage.

Prawie rok czasu bez gry i miałby trafić do jednej z najlepszych ekip świata? No nie do końca. Mimo że faktycznie nie brał czynnego udziału w grze Complexity, nadal pozostawał aktywnym zawodnikiem. Wystarczy przypomnieć sobie jego udział podczas IEM Katowice w lutym tego roku, kiedy wspomagał drużynę FaZe do tego stopnia, że ta wygrała cały turniej. Po tak świetnym występie wydawało się, że znajdzie swój nowy dom dosyć szybko, lecz od tego czasu nikt nie zaproponował mu do dostatecznej oferty. To ma się już niedługo zmienić, ponieważ według doniesień, Audric "JACKZ" Jug ustąpi mu miejsca w G2.Sytuacja dla Samurajów jest jednak jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ ci nadal nie mają zastępcy dla prowadzącego. Do tej pory rolę tę pełnił Aleksib, ale słabe rezultaty na najważniejszych turniejach spowodowały rychłe zmiany także na tej posadzie. Jeśli transfery dojdą do skutku, skład G2 wyglądał będzie następująco:

  • Nikola "⁠⁠NiKo⁠" Kovač
  • Nemanja "huNter" Kovač
  • Ilya "m0NESY" Osipov
  • Justin "jks" Savage
  • Rémy "XTQZZZ" Quoniam (trener)


fot. Stephanie Lindgren / ESL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza