Reprezentacja Polski w wielkim finale FIFAe Nations Cup 2022!

Polska FIFAe Nations Cup 2022


Polacy w finale FIFAe Nations Cup 2022To już pewne, Polska zagra o mistrzostwo świata. Tak emocjonującego półfinału nikt z nas nie mógł sobie wymarzyć. Reprezentacja Polski w grze FIFA w składzie: Kacper "Furman" Furmanek, Bartosz "Bejott" Jakubowski i Damian "Damie" Augustyniak pewnie pokonali reprezentację Szwecji i zapewnili sobie grę w wielkim finale FIFAe Nations Cup 2022.

Polacy są debiutantami na imprezie tej rangi, a już zdążyli zapisać się na kartach historii esportowej FIFY. Oba mecze półfinałowe pisane były pod dyktando naszych rodaków. Dwumecz zakończył się wynikiem 6:1 - 3:0 w pierwszym spotkaniu i 3:1 w drugim. Świetnie przygotowana taktyka i ogromny spokój u zawodników nie zawiódł nawet na moment, dzięki czemu pewnie przebrnęli przez ostatni etap finałów.Przed nimi teraz najważniejsze starcie - mecz o złoty medal. Ich rywal mierzył się w półfinale z Włochami, a ci sprawili znacznie większe kłopoty oponentom niż Szwedzi Polakom.

Gdzie obejrzeć finał FIFAe Nations Cup 2022? Transmisja

Naszym przeciwnikiem w meczu finałowym będzie Brazylia. Mecz zaplanowany jest na godzinę 17:00, a obejrzeć go można na oficjalnej transmisji tvp_sport na Twitchu.


fot. twitch.tv/tvp_sport

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza