Oficjalnie: Aleksib opuszcza G2

Aleksib CS GO

To było więcej niż pewne. Słabe wyniki organizacji G2 doprowadziły do koniecznych zmian. Aleksi "⁠Aleksib⁠" Virolainen nie jest już częścią zespołu i rozpoczyna poszukiwania nowego domu.Aleksib odchodzi z organizacji G2

Aleksib dołączył do G2 w styczniu tego roku. Pojawił się w miejsce zawodnika nexa, który równocześnie zajął jego miejsce w byłym klubie - OG. Prowadzący z Finlandii spędził ponad 2 lata w OG, a umiejętnościami dowodzenia zapracował sobie na transfer do drużyny wywodzącej się z Hiszpanii.

Okres, który przepracował w G2 niestety nie należał do najlepszych. Aleksi Virolainen pojawił się w zespole tuż po tym, jak ten przegrał finał Majora na Natus Vincere. Miał zająć się lepszym przygotowaniem wszystkich graczy i doprowadzić do tego, aby kolejny taki turniej został wygrany.

Tymczasem G2 pod wodzą Fina nie wygrali nic. Ba, z miesiąca na miesiąc zajmowali coraz to gorsze lokaty. Prowadzący nie pomagał w meczach także swoimi indywidulanymi umiejętnościami, a jego rating 2.0 z ostatnich 3 miesięcy wyniósł 0.94.Na ten moment nie wiemy, kto zastąpi Aleksiba w G2. Sam zainteresowany napisał tylko tyle, że organizacja pozwoliła mu rozglądać się za nowym klubem. Co ciekawe, gracz wystosował swojego Tweeta o odejściu wcześniej, niż oficjalne ogłoszenie jego pracodawcy, którego do tej pory nie ma.

Cześć wszystkim, G2 pozwoliło mi zbadać moje opcje w innym miejscu. Zapraszam do kontaktu, jeśli masz do mnie interes.

- Aleksi "⁠Aleksib⁠" Virolainen na Twitterze


fot. ESL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza