Gruntowna przebudowa G2. JACKZ jedną nogą poza organizacją

JACKZ CS GO

Niezadowalające wyniki w ostatnich tygodniach spowodowały, że G2 zamierza przeprowadzić drastyczne roszady kadrowe. Z organizacją żegna się już nie tylko Aleksib, ale również JACKZ.JACKZ opuści G2

Kilka dni temu informowaliśmy, że Aleksib, prowadzący w G2, otrzymał zgodę na rozglądanie się za nowym domem. Jak się okazuje, powodem słabych rezultatów nie był tylko kapitan drużyny, dlatego już niebawem z zespołem ma pożegnać się JACKZ.

Serwis 1pv.fr donosi, że Francuz otrzymał możliwość opuszczenia G2 na takich samych warunkach, jak jego kolega. Oznacza to, że na pokładzie pozostali już tylko m0NESY oraz kuzyni Kovač.Audric "JACKZ" Jug dołączył do odświeżonej drużyny w marcu 2021 roku, lecz stricte zatrudniony był w niej od 2018. I choć wydawałoby się, że G2 było od tamtego czasu na topie, tak jeśli spojrzymy na wyniki zespołu - niczego nie wygrali. Owszem, bywali na prestiżowych turniejach, wygrywali duże pieniądze i ogólnie było o nich głośno. Wszystko to jednak kończyło się na drugim miejscu, ponieważ do najważniejszych sukcesów Audrica zaliczmy jedynie srebrne medale na Intel Extreme Masters Cologne 2021, PGL Major Stockholm 2021 i Intel Extreme Masters Katowice 2022.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza