SAYN odchodzi z PACT

SAYN PACT

Kończy się krótka przygoda Adriana "SAYN" Łączyńskiego z PACT. Organizacja przebudowuje większość składu CS:GO.PACT rozstaje się z SAYN'em

23-letni snajper pojawił się w szeregach organizacji w marcu tego roku. Zastąpił wówczas Jacka "MINISE" Jeziaka i miał być solidnym wzmocnieniem w nadchodzących rozgrywkach. Finalnie jednak zarówno w ESL Mistrzostwach Polski, jak i w Polskiej Lidze Esportowej nie zdołali osiągnąć większych sukcesów. W oficjalnym komunikacie drużyny czytamy:

Budując zespół CS:GO pod nadchodzący sezon podjęliśmy decyzję o przesunięciu Adriana "SAYN" Łączyńskiego na ławkę rezerwowych. Dziękujemy Adrianowi za dotychczasowe występy pod naszą banderą i trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój. Wkrótce informacje na temat odświeżonej piątki!

- organizacja PACT

Na ten moment nieznana jest dalsza przyszłość zespołu. Na pokładzie pozostali Dawid "lunAtic" Cieślak i Bartosz "bnox" Niebisz, lecz nie ma żadnych wiadomości na temat trójki nowych zawodników i trenera. W kontekście pozycji snajpera - według plotek - rozpatrywany jest Sebastian "fr3nd" Kuśmierz, który jest nieaktywnym graczem organizacji HONORIS.


fot. twitter.com/PACT_gg


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza