s1mple pokazał jak wyglądał jego Pick'Em Challange na Majora CS:GO

s1mple PickEm Challange

Gracz NAVI, s1mple, nie zdobył diamentowego żetonu w trakcie trwania Pick'Em Challange. Choć wygrał Majora w CS:GO, nie zdołał poprawnie wytypować zwycięzców meczów.s1mple pokazał Pick'Em po Majorze w CS:GO

Sztokholmski Major w CS:GO dobiegł końca. Triumfatorem wydarzenia był zespół Natus Vincere, a ukraińska gwiazda - s1mple - otrzymał tytuł MVP turnieju. Kilka dni później streamował swoją grę przed tysiącami ludzi.

Przeczytaj także: Przecena na kapsuły z autografami PGL Major Stockholm 2021. Czy będzie?

Podczas transmisji na platformie Twitch przedstawił widzom swoje typowania w ramach wyzwania Pick'Em. Co się okazało, mimo wygrania całego turnieju, nie był w stanie zdobyć diamentowego żetonu PGL Major Stockholm 2021.

s1mple PickEm


Pochwalił się za to żetonem złotym. Poprawnie udało mu się wytypować fazę pretendentów i legend. Warto zaznaczyć, że w swoim obstawianiu stwierdził, że bilans 0-3 zrobi zespół G2... z którym jak się później okazało - mierzył się w wielkim finale.

Błąd popełnił w fazie play-off. O ile poprawnie wyznaczył swoją drużynę w drodze po tytuł mistrzowski, tak mecze pozostałych drużyn w ćwierćfinałach nie poszły po jego myśli. Postawił bowiem na awans Virtus.pro, FURII oraz NIP. Wszystkie te ekipy odpadły, a s1mple stracił szansę na diamentowy żeton wyzwania Pick'Em.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Viewmodel w CS:GO - komendy, ustawienia, pozycje | Poradnik

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza