Event Adidas w FIFA 22 - na czym polega?

Event Adidas w FIFA 22

Nowy ekran ładowania zwiastuje kolejną promocję w FIFA 22. Tym razem zapowiedziano event we współpracy z firmą Adidas.Event Adidas w FIFA 22

W kwestii kolejnych ciekawych kart, nic już nie powinno nas dziwić. EA SPORTS potrafi stworzyć coś z niczego, a owocem kolaboracji z marką Adidas będzie event o nazwie "Don’t Stop Till You’re 99", który pojawi się w Ultimate Team już w ten piątek, 12 listopada.

Przeczytaj także: Darmowa paczka w FIFA 22 dzięki Amazon Prime Gaming!

Wydarzenie skupi się na wielu ciekawych kartach w trybie FUT, które otrzymają specjalne ulepszenie jednej ze swoich statystyk do maksymalnego poziomu - 99.

Na czym polega?

No dobrze, ale jak to faktycznie działa? Jak doskonale widzimy na grafice promującej wydarzenie - statystyki będą podnoszone do poziomu 99. To oznacza, że karty z tego eventu będą specjalnie "boostowane". Nie jest to jednak losowa statystyka i losowy czas jej nadania.Przez cały sezon FIFA 22 wybrani gracze w Ultimate Team (którzy otrzymali kartę specjalną Adidas) otrzymywać będą ulepszenia, do momentu osiągnięcia 99 punktów w jednej statystyce.

Karty Numbers Up będą zatem ulepszane przez następne kilka miesięcy.

Jakie karty pojawią się w promocji Adidas 99?

Nic nie jest jeszcze potwierdzone, jednak lista potencjalnych nazwisk piłkarzy przedstawia się następująco:

  • Paul Pogba — Manchester United
  • N’Golo Kanté – Chelsea
  • Joao Felix — Atletico Madrid
  • Ciro Immobile — Lazio
  • Jude Bellingham – Borussia Dortmund
  • Diogo Jota — Liverpool
  • Bernardo Silva – Manchester City

Jak się okazuje, jedynym pewnym zawodnikiem będzie Giovanni Reyna z Borussi Dortmund, którego statystyka tempa będzie rosła aż do 99.


Polecane: Zmiana koloru linii na zielone w FIFA 22 powoduje frustracje u graczy

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza