Zmiana koloru linii na zielone w FIFA 22 powoduje frustracje u graczy

Zielone linie FIFA 22

Jednym z nowych elementów, który towarzyszy serii gier FIFA od niedawna, jest możliwość zmiany linii na boisku na dowolny kolor. Niestety, funkcja ta nie spotkała się z miłym odzewem.


  • Zielone linie w FIFA 22 są problemem
  • Brak widoczności i utrudniona gra
  • Opcja na ich wyłączenie nie istnieje


FIFA 22: zielony kolor linii to nie jest dobra zmiana

Kto w ogóle wpadł na pomysł, aby linie na boisku były możliwe do kolorowania? Czy w rzeczywistości ktoś z nas spotkał się z różowymi liniami na lokalnym stadionie?

Ja wiem, powiecie, że to tylko gra i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym światem. Problem w tym, że jednak ma sporo wspólnego, ponieważ bazuje na zawodowych piłkarzach. Abstrahując jednak od tego, część modyfikacji jest naprawdę zbędna, a nawet irytująca.

Największą skazą tego dodatku jest ograniczona widoczność. Przy zacienionym stadionie i wzorze murawy, zielone linie na wirtualnych boiskach FIFY 22 stają się niewidoczne. To przekłada się na spore problemy podczas rozgrywania meczów.Dochodzi do tego aspekt braku możliwości wyłączenia "customowych" linii. Spore grono graczy cierpiących na zaburzenie rozpoznawania barw (daltonizm) skarży się, że nie widzą niektórych kolorów linii, które ich przeciwnicy ustawiają na swoich stadionach.

Problem wydaje się być bardziej złożony i z powszechnych informacji wiemy, że EA SPORTS uwzględniło ten wątek w swojej liście elementów do poprawy.


Polecane: RTTK FIFA 22: druga drużyna Road To The Knockouts. Jak będzie wyglądała?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza