Co z naklejkami podczas Majora w CS:GO? Czy będą także w tym roku?

Naklejki CSGO

Nieodłącznym elementem każdej imprezy sponsorowanej przez Valve były naklejki. Choć już za niespełna tydzień rozpoczną się zmagania na serwerze, nadal nie zobaczyliśmy jak będą wyglądać. Czy na PGL Major Sztokholm 2021 będą naklejki?


  • PGL Major w CS:GO rozpocznie się za kilka dni
  • Gracze zostali poproszeni o złożenie autografów
  • Naklejki trafią do CS:GO w najbliższych dniach


Tradycja naklejek CS:GO

Nie da się przejść obok takiego wydarzenia obojętnie. Każdy fan, który bacznie śledził ostatnie turnieje rangi Major wie, że naklejki pojawiały się za każdym razem. Pomimo długiej przerwy spowodowanej koronawirusem tradycja ta powinna zostać kontynuowana, a już niebawem ogłoszona zostanie pełna kolekcja wszystkich naklejek drużyn i autografów zawodników, którzy wezmą udział w PGL Major Sztokholm 2021.

Przeczytaj także: Czy DMarket CS:GO jest bezpieczny?

Czy będą naklejki na tym Majorze?

Głosy niepewności słyszane były jeszcze do niedawna. Na całe szczęście nie znalazły potwierdzenia, gdyż zawodowi gracze informowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Valve kontaktowało się z nimi w sprawie złożenia podpisu.

Całą sprawę na swoim Twitterze skomentował Alejandro "mopoz" Fernández-Quejo Cano, gracz Movistar Riders:

Otrzymaliśmy wiadomość, aby wysłać Valve nasze podpisy do naklejek, czyli już oficjalnie mamy to!


Choć deweloper gry trzymał w napięciu do ostatniej chwili, finalnie nie zrezygnował z tak ważnej dla wszystkich graczy CS:GO ceremonii.

Prawdopodobnie, jak miało to miejsce w latach ubiegłych, ujrzymy w grze także Pick'Em Challenge PGL Major Sztokholm, gdzie typując faworytów do zwycięstwa zgarniemy cenne trofea.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Jak sprawdzić każdy skin i naklejkę w CS:GO za darmo? Wszystkie skiny CS:GO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza