Jak sprawdzić każdy skin i naklejkę w CS:GO za darmo? Wszystkie skiny CS:GO

Przetestuj dowolny skin i naklejkę w CS:GO bez potrzeby kupowania broni. Wszystkie skiny CS:GO za darmo.

Wszystkie skiny CS GO jak sprawdzić za darmo


Pewnie nie raz zastanawiałeś się czy konkretna naklejka będzie pasować do twojego ulubionego skina. Teraz możesz sprawdzić to zupełnie za darmo. Możesz przetestować każdy dostępny skin CS:GO w kombinacji ze wszystkimi naklejkami. Zobacz jak to zrobić.


Jak sprawdzić wszystkie skiny CS:GO z naklejkami za darmo?

W innym poradniku pokazywałem jak można zdobyć wszystkie kosy za darmo w celach testowych. Tym razem mamy do dyspozycji znacznie ciekawsze narzędzie, które nie tylko doda podstawowy przedmiot, ale także nałoży na niego dowolny skin i każdą możliwą naklejkę w CS:GO.

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Możemy dzięki temu chwycić w ręce wszystkie dostępne skiny CS:GO i sprawdzić, jak komponują się z konkretną naklejką, zanim taki zestaw zakupimy. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie dostępne w jednym miejscu, nie możemy tymi skinami grać meczy turniejowych. Jak zatem sprawdzić za darmo skiny w CS:GO?

Serwery do przetestowania skinów CS:GO

Wszystko to dzieje się na specjalnie przygotowanym serwerze, na którym możemy wygenerować dosłownie wszystkie skiny CS:GO, ze wszystkimi możliwymi naklejkami. Pozwoli nam to znaleźć idealne połączenie naklejki ze skinem, aby ładnie prezentowały się w grze - nie musimy tych przedmiotów kupować. Jak to zrobić?


Serwer do testowania skinów CS:GO oferuje platforma broskins.com. Wchodząc tam ujrzymy generator o nazwie "Weapon builder", na którym będziemy pracować. Jest banalny w obsłudze i pozwala na szereg różnych możliwości.

Broskins tworzenie skinów CS GO Weapon builder
"Weapon builder" do tworzenia skinów CS:GO

W zakładce "Skins search" wpisujemy nazwę skina i wyszukujemy go z dostępnej listy. Po prawej stronie, w zakładce "Stickers search" adekwatnie wyszukujemy ulubioną naklejkę. Po nałożeniu wszystkich elementów na siebie skin mamy prawie gotowy. Możemy także ustalić jego indywidualny float czy pattern.

Gdy to mamy już za sobą, wchodzimy na przygotowany serwer, który dostępny jest pod IP:

Connect 51.75.73.121:27015

Po zalogowaniu otwieramy czat i wpisujemy wygenerowaną przez serwis komendę, u mnie było to:

!gen 9 344 661 0.01 60 0 60 0 60 0 60 0

Broskins komenda

I to wszystko. W naszych rękach pojawi się nowa broń zawierająca skomponowany przez nas zestaw naklejek. Możemy próbować i szukać różnych kombinacji skinów z naklejkami.Orion Virtus Pro Holo Katowice 2014

Howl Titan Holo Katowice 2014

Vulcan Titan Holo Katowice 2014

To świetne narzędzie pozwala sprawdzić wszystkie skiny CS:GO za darmo. Nie musimy specjalnie kupować broni czy naklejek, aby zobaczyć jak będą się prezentować. Możemy skorzystać z "Weapon buildera", który całą robotę załatwi za nas i pozwoli przetestować najlepsze kombinacje skinów z naklejkami w CS:GO.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Wymiana skinów CS:GO - jak i gdzie się wymieniać?

6 Komentarze

 1. naprawde zajebiste możesz ustawić wielkosc naklejki i dokładnie ją rozmieścić do skinie, jakby takie cośw csie było, strona bardzo oszukuje, nieprzydatna, gówniana, szczochowata, nie polecam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. rudy czarny azjata

  OdpowiedzUsuń
 3. dwie kobiety jeden kubek

  OdpowiedzUsuń
 4. nie polecam zamówiłem kebaba na cienkim z mięsem mieszanym, w kurczaku pełno chrząstek a o baraninie to już nie wspomnę, jakby tego było mało to zamawiałem sos łagodny a dali ostry, od godziny już siedze na kiblu z ostrym bólem brzucha i płonącym rowem, jeżeli chodzi o wystrój lokalu widać że jest battle scared, krzesła drewniane jak w szkole, ściany orzygane a podłoga osikana w niektórych miejscach, na dodatek turek bardzo niemiły i zbyt zarny, nie zamawiajscie stąd, oceniam na 1 gwiazdke

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza