Nowe kosy CS:GO z operacji Riptide

Operacja Riptide przyniosła wiele nowości. Wśród nich są także nowe kosy CS:GO. Jak wyglądają i ile kosztują?

Nowe kosy CS GO


Noże w CS:GO od zawsze cieszyły się wielką popularnością, szczególnie te ładne wizualnie. Wraz z poprzednią aktualizacją do skrzynki trafiły nowe kosy, do których skinów jeszcze nie było. Zobacz jak prezentują się w grze.Nowe kosy CS:GO

Razem z operacją Riptide zawitały nowe skiny do kos w CS:GO. Same modele noży istniały już w grze, jednak tych szczególnych skórek nie zaprezentowano wcześniej.

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Wszystkie nowe kosy dostępne są w sześciu nowych odmianach:

  • Czarny laminat
  • Wiedza
  • Rękodzieło
  • Jasne wody
  • Autotronika
  • Gamma Doppler

Trzeba obiektywnie powiedzieć, że naprawdę wyglądają dobrze i brakowało podobnych wariantów. Nowe kosy w CS:GO są dostępne oczywiście ze skrzynki operacji Riptide, która dostępna jest jedynie za punkty z misji operacji. Jak wyglądają i ile kosztują?Noże Motylkowe

Nowe kosy Butterfly Riptide CS GO


Noże Motylkowe były w CS:GO dostępne jedynie z jednej skrzynki. Twórcy postanowili dodać kilka kolejnych kos, a ich wygląd jest bardzo ładny. Dostępność jest ograniczona ze względu na cenę. Oscyluje ona w granicach 1700-7000 zł.


Noże Bowie

Nowe kosy Bowie Riptide CS GO


Nóż Bowie to tańsza alternatywa Bagnetu. Jest duży, ma ciekawe animacja i nareszcie nowe style kolorystyczne. Za jedną z powyższych kos zapłacimy od 400 do 2500 zł.


Noże Falchion

Nowe kosy Falchion Riptide CS GO


Falchion to już klasyk. Jeden z tańszych dostępnych na rynku, przy okazji ma unikalne animacje. Cena tych nowych skinów na całe szczęście nie poszybowała aż tak do góry i wynosi od 300 do 2500 zł.


Noże Myśliwskie

Nowe kosy Huntsman Riptide CS GO


Noże Myśliwskie rzadko są widywane w grze. Może się to wkrótce zmienić za sprawą skinów do nowych kos. Ceny zaczynają się od 400 zł, a kończą na 4000 zł.Sztylety Cienia

Nowe kosy Shadow Daggers Riptide CS GO


Na sam koniec jedne z najrzadziej używanych noży w CS:GO - Sztylety Cienia. Choć nowe warianty dodane w ostatniej aktualizacji prezentują się nieźle, raczej nic w tej kwestii się nie zmieni. Zakupimy je już od 300 zł za najtańszą opcję lub 1500 zł za najdroższą.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza