Nowa operacja CS:GO Riptide - jakie skiny zawiera, ile kosztuje?

Plotki potwierdzone. W CS:GO pojawiła się nowa operacja Riptide. Ile kosztuje i jakie nowości zawiera?

Operacja Riptide CSGO


Późną nocą miała miejsce premiera najnowszej operacji CS:GO o nazwie Riptide. Valve ponownie zaskoczyło wszystkich, choć insynuacje o aktualizacji pojawiały się od kilku tygodni.

Operacja Riptide wprowadziła bardzo wiele kluczowych zmian i nowe tryby gry. Co prawda nie ujrzeliśmy jak dotąd mapy do "Surfowania", jednak w zamian otrzymaliśmy dużo ciekawych nowości.Buff M4A1-S i nerf Deeagle'a

To chyba robi największą różnicę jeśli chodzi o samą rozgrywkę. Od teraz M4 z tłumikiem zabijać będzie na cztery strzały w ciało, a z Deagle'm w korpus musimy oddać aktualnie 3 celne strzały.


Zmiany na Dust 2

Mapa Dust2 także doczekała się sporej zmiany. Nie mamy już wizji z respa terro na mida i respa CT. W tym miejscu postawiona została ściana, jak za czasów 1.6. Powrót do przeszłości? Może. Nie zmienia to faktu, że znacznie zmieni się system rozgrywanych rund na midzie.

Zobacz także: Tryb z serwerami Surf pojawi się w CS:GO? Przeciek od Valve


Prywatne kolejki

Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Możliwość tworzenia prywatnych kolejek bezpośrednio w CS:GO to fantastyczna wiadomość. Nie trzeba będzie tworzyć lokalnych serwerów czy szukać alternatywnych portali, aby rozegrać kilka meczyków ze znajomymi.


Krótsze mecze

Zmiany nadeszły również do systemu rankingowego, w którym dodano opcje krótszych meczy. Rodem z VALORANTA zmienione zostało MR30 na MR16 (maksymalnie 16 rund, wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 9 punktów). Mecze staną się znacznie krótsze, a gra bardziej dynamiczna.


Nowe skiny z operacji Riptide

Nie mogło zabraknąć także nowej skrzynki i różnych kolekcji skinów. Udostępnione zostały kolekcje Mirage 2021, Train 2021, Dust2 2021 i Vertigo 2021. Skiny zdobędziemy otwierając skrzynkę lub odblokowując je za gwiazdki zdobyte podczas misji operacji.Ile kosztuje operacja Riptide w CS:GO?

Aby wziąć udział we wszystkich misjach, odbierać nagrody i cieszyć się z możliwości operacji potrzebna jest przepustka. Przepustka operacji Riptide w CS:GO kosztuje 58,99 zł. Cena nie jest duża i w zasadzie od lat utrzymuje się na takim samym poziomie.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Viewmodel w CS:GO - komendy, ustawienia, pozycje | Poradnik

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza