Kiedy FIFA 22 będzie w EA Play?

FIFA 22 niedługo ujrzy światło dzienne, jednak już jutro zagrasz w grę przedpremierowo dzięki abonamentowi EA Play. Jak to działa?

Kiedy FIFA 22 w EA Play

SuperCoinsy

Fani produkcji FIFA nie mogą doczekać się 1 października, kiedy to oficjalną premierę będzie miała odsłona 22. Możesz jednak zagrać w FIFA 22 nieco wcześniej. Jak to zrobić?


Wiemy kiedy FIFA 22 będzie w EA Play

1 października to data światowej premiery gry. Kilka dni wcześniej, bo 27 września, zagrają już pełnoprawnie osoby, które zakupiły edycję Ultimate. EA SPORTS udostępnia jednak przedpremierowo wersję trial, dzięki której zagramy w FIFA 22 kilka dni wcześniej.

Zobacz także: FIFA 22: co możesz kupić na początek gry za 4600 FIFA Points?

FIFA 22 będzie w EA Play już od 22 września. Nie podana została niestety godzina uruchomienia usługi. To właśnie wtedy gracze otrzymają dostęp do gry, aby móc tworzyć składy i rozgrywać pierwsze mecze w Ultimate Team. Wiąże się to jednak z pewnymi ograniczeniami, mianowicie:  • abonament EA Play kosztuje 14,99 zł / miesiąc
  • otrzymamy 20 godzin gry (co i tak powinno ucieszyć graczy, gdyż dotychczas było to tylko 10 godzin)
  • dostęp zakończy się 1 października lub kiedy wykorzystamy pełny czas subskrypcji


Gracze PlayStation i Xbox zostali bardziej łaskawie potraktowani, gdyż EA Play na konsolach kosztował będzie symboliczne 5 złotych.


Polecane: Najlepsi pomocnicy do kupienia w FIFA 22 Ultimate Team

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza