FIFA 22: co możesz kupić na początek gry za 4600 FIFA Points?

Każda FIFA nieodzownie łączy się z FIFA Points. Zobacz co możesz dostać wydając 4600 FIFA Points w nadchodzącej FIFA 22.

Co możesz dostać za 4600 FIFA Points


Oprócz tradycyjnego zdobywania monet (coinsów) możemy nieco przyspieszyć naszą drogę po lepsze karty w trybie Ultimate Team. Tym rozwiązaniem są mikropłatności, które oferowane są w różnych pakietach.


SuperCoinsy

Czym są FIFA Points?

FIFA Points to specjalna waluta w grze, którą zdobędziemy jedynie wydając swoje własne pieniądze. Zastępuje ona nieco podstawowe monety, za które możemy otwierać paczki czy rozgrywać drafty. FIFA Points to waluta premium i jest nieobowiązkowa. Kupujemy ją jedynie wtedy, jeśli mamy taką potrzebę. Przez cały okres trwania gry nie ma potrzeby zakupu FIFA Points'ów, ponieważ wszystkie paczki czy tryby możemy kupić również za coinsy.

Zobacz także: Jak wygląda animacja otwierania paczek w FIFA 22?


Ile kosztują FIFA Points?

Cena 4600 FIFA Points jest stała i wynosi 173,99 zł. Oczywiście można także upolować je w promocyjnej cenie lub zakupić taniej dzięki subskrypcji EA Play. Dla graczy, którzy chcą otrzymać inną sumę FP są także mniejsze i większe pakiety.Co możesz kupić za FIFA Points?

4600 FIFA Points to niemal 200 zł. Co w takim razie możemy dostać lub kupić za tę sumę? Generalnie na początku gry mamy dwie drogi spożytkowania FP - rozgrywania za nie draftów lub otwieranie paczek. Jedno i drugie wyjście wydaje się rozsądne, dlatego można część punktów wydać na paczki, a resztę przeznaczyć na mecze w FUT Draft.


Ile paczek otworzę za 4600 FIFA Points? Trzeba wziąć pod uwagę, że na starcie gry nie będzie raczej paczek promocyjnych. W sklepie znajdą się jedynie te podstawowe, czyli Złota Paczka i Złota Paczka Premium. Tej pierwszej nie opłaca się otwierać, dlatego skupimy się na drugiej.

Jedna Złota Paczka Premium kosztuje 150 FIFA Points. To oznacza, że za 4600 punktów możemy otworzyć ich 30. Czy to dużo? Musicie ocenić sami.

Możemy także rozgrywać drafty, w których za wygrywanie meczy nagradzani jesteśmy monetami lub paczkami. Dla graczy z dużymi umiejętnościami jest to metoda znacznie korzystniejsza. Za 4600 FIFA Points rozegramy 15 draftów, ponieważ cena jednego draftu w FIFA to 300 FIFA Points.


Czy mogę przenieść FIFA Points do FIFY 22?

Tak, FIFA Points można przenieść z FIFA 21 do FIFA 22. Wyjątek jest jeden - nie można przenosić FP między konsolami. Dla przykładu, możesz przenieść FIFA Points z FIFA 21 do FIFA 22 na konsoli Xbox, jednak nie możesz przenieść FIFA Points z FIFA 21 na Playstation do FIFA 22 na Xbox. Przenoszenie FIFA Points jest nie odwracalne, dlatego należy się dobrze zastanowić.


Polecane: FIFA 22 wersja Ultimate: ile kosztuje i co zawiera?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza