Jak wygląda animacja otwierania paczek w FIFA 22?

Gracze biorący udział w becie FIFA 22 mogli na własnej skórze przetestować animację otwierania paczek w FIFA 22. Jak wygląda?

FIFA 22 animacja otwierania paczki


Każda FIFA szczyci się unikalną animacją otwierania paczki. Nie inaczej będzie w tym przypadku, bowiem już na pierwszy rzut oka widać zmianę w odsłonie numer 22.Paczki w FIFA 22

Paczki, czyli tzw. lootboxy, to specjalne pojemniki, z których pozyskujemy karty piłkarzy do trybu Ultimate Team. Otwieraniu każdej paczki przyświeca konkretna animacja, zwiastująca pozycję, narodowość czy klub zawodnika. W tym roku EA SPORTS całkowicie zmieniło sam wygląd paczek, znacząco odbiegając od tego, który był w grze do tej pory.

Zobacz także: Nowy wygląd paczek w FIFA 22. Przypominają saszetki Panini

Gracze, którzy uzyskali dostęp do bety FIFA 22, mogli dokładnie posprawdzać, jak funkcjonować będzie ten mechanizm w nadchodzącej wersji. Trzeba przyznać, że na ten moment nie robi to żadnego wrażenia.Animacja otwierania paczek w FIFA 22

W serwisie Youtube udostępniony został materiał, który ujawnia jak będzie wyglądać animacja otwierania paczek w FIFA 22. Klip jest co prawda dość krótki, jednak widzimy na nim cały proces - od otwarcia paczki, aż do pojawienia się zawodników.


Szczerze mówiąc, jeśli nic w tej kwestii się nie zmieni, będzie to jedna z najgorszych animacji otwierania paczek w historii FIFA. Jest to dopiero wczesna faza gry, dlatego możemy domniemywać, że deweloperzy nie chcieli zdradzać całości animacji przed oficjalną odsłoną.Miejmy nadzieje, że zostanie to poprawione, a przypomnijmy, że wersja demo FIFA 22 ma wystartować już 15 września.


Polecane: FIFA 22 wersja Ultimate: ile kosztuje i co zawiera?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza