FIFA 22 Demo: kiedy będzie i jak zagrać?

Data premiery gry FIFA 22 zbliża się nieubłaganie. Najpierw jednak przyjdzie nam przetestować tryby w wersji demonstracyjnej. Kiedy będzie demo gry FIFA 22?

Kiedy będzie demo FIFA 22


EA SPORTS bardzo tajemniczo podchodzi do tematu. Mimo wszystko nie udało im się dochować sekretu, gdyż informacje o dacie premiery demo gry FIFA 22 podał holenderski zespół Feyenoord Rotterdam.Demo FIFA 22

Do ostatniej chwili wszystko stało pod znakiem zapytania. Nie było żadnej konkretnej informacji mówiącej o tym, że w tym roku ujrzymy wersję demo FIFA 22. To - na całe szczęście - zdementowała (przez przypadek) holenderska drużyna Feyenoord Rotterdam.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Na instagramowym profilu ich sekcji esportowej zawisła grafika, która jasno przedstawia konkretne daty z terminarzu dotyczące gry FIFA 22. Nie zabrakło tam również daty wypuszczenia dema do gry FIFA 22.

FIFA 22 Data premiery


Sama grafika została rychło usunięta z profilu klubu, gdyż prawdopodobnie została tam umieszczona przypadkowo i o wiele za wcześnie. Dużo wcześniej przed oficjalnym ogłoszeniem deweloperów gry.Kiedy będzie demo FIFA 22?

Dzięki grafice poznaliśmy oficjalną datę premiery. Premiera demo FIFA 22 zaplanowana jest na 15 września 2021 r.

Oprócz tego 22 września pojawi się wczesny dostęp do gry z limitem 10 godzin, a 5 dni później dostęp do gry otrzymają Ci gracze, którzy z wyprzedzeniem zamówili dla siebie edycję Ultimate.


Polecane: Nowe IKONY FIFA 22 - jakie będą nowe karty ICONS w FIFA 22?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza