Najdroższa wymiana w CS:GO w historii? 500 000 dolarów za naklejki z Katowic 2014

Jeden z inwestorów pochwalił się na swoim streamie jaka była jego największa wymiana w CS:GO. Wartość robi wrażenie.

Najdroższa wymiana CSGO


zipeL, jeden z inwestorów skinów CS:GO, opowiedział na swoim streamie, że był pośrednikiem w jednej z największych transakcji na rynku Steam. Wymiana skinów opiewała na 500 000 dolarów.Najdroższa wymiana CS:GO

Przedmiotem wymiany było 14 sztuk naklejek Titan z Katowic 2014. Jeden z kolekcjonerów chciał zakupić je wszystkie za łączną kwotę 500 tysięcy dolarów, jednak bał się ryzykować swoich pieniędzy.

Zobacz także: Strony do tradowania CS:GO - Handel, wymiany, skiny!

Poprosił zatem zipeL'a, aby ten pośredniczył przy transakcji. Przelał mu zatem 500 000 dolarów w Bitcoinie, a właściciel naklejek wysłał w wymianie czternaście naklejek Titan Katowice 2014. Po pomyślnym otrzymaniu wpłat od obu panów, przekazać miał 500 tysięcy dolarów do sprzedającego, a naklejki wysłać do inwestora.
zipeL w jednym momencie posiadał niemal 1 milion dolarów - połowę w "wirtualnej gotówce", a połowę w naklejkach.Na sam koniec przyznał, że była to dla niego bardzo nerwowa sytuacja, gdyż posiadając taką ilość pieniędzy musiał być bardzo ostrożny, aby przypadkiem nie zostały w tym czasie skradzione.


Polecane: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza