Wymiana skinów CS:GO - jak i gdzie się wymieniać?

Wymiana skinów CS GO

Jeszcze niedawno trzeba było poświęcić sporo czasu, aby znaleźć osobę, która wymieni się z nami skinami. Aktualnie wszystko robią za nas automatyczne boty. Zobacz listę stron do wymiany skinów w CS:GO oraz poradnik jak wymieniać się umiejętnie, czyli jak zarabiać na wymianach w CS:GO.Wymiana skinów CS:GO

Kiedyś bardzo popularna strona CS:GO Lounge była jednym z nielicznych serwisów, na których przesiadywała większość społeczności CS GO, która chciała wymienić się skinami, a nawet zarabiać na wymianach. Jako, że był to wtedy jedyny liczący się "market", zainteresowanie było ogromne, to też ludzi do handlu nie brakowało.

Również sporą popularność zyskał wówczas dzięki jedynemu na ten czas systemowi obstawiania meczy CS:GO skinami. Aktualnie witryna świeci pustkami - po pierwsze z braku możliwości betowania/obstawiania, po drugie z powodu społeczności, która nie liczy na wymianę, a jedynie na próbę oszustwa, a w najlepszym wypadku zarobieniu na Tobie. Strona niepolecana, wręcz odradzana.


Strony do wymiany skinów CS:GO

Ostatnio bardzo popularne stały się strony do wymiany skinów CS:GO, gdzie możemy automatycznie z botem wymienić się swoimi skinami, praktycznie 1:1 (piszę praktycznie, ponieważ strona musi zarabiać i pobiera sobie niewielką prowizję od każdej wymiany). Wielkim plusem jest to, że możemy takim botom śmiało oddać skiny o bardzo małej wartości (nawet kilka centów), a wyciągnąć sobie skina za większą kwotę, czego na pewno nie zrobimy podczas wymiany z graczem.

Minusem jest oczywiście prowizja, jednak nie jest ona aż tak wielka (średnio od 2-5%), dlatego mając na uwadze, że możemy wyciągnąć lepszy/inny przedmiot, musimy zgodzić się na warunki serwisu. Musimy jednak pamiętać i rozróżniać jak działa taka strona. Wszelkie witryny, na których najpierw musimy wpłacić skiny, aby wyciągnąć inne, są wyłudzeniem.Jak wymienić się skinami w CS:GO?

Transakcja wymiany skinów przeprowadzona jest poprawnie, kiedy w jednej wymianie oddajesz swoje skiny botowi, a bot oddaje wybrane skiny Tobie. Zwróć jednak uwagę na wartość skinów, abyś czasem nie przepłacił.


Gdzie wymienić skiny CS:GO?


Trade Bot CS:GO


Ostatnim sposobem są tzw. Trade Boty, które już od dawna figurują w świecie wymian skinami. Jest to mniej więcej to samo co serwisy wyżej, jednak wszystko dzieje się na platformie Steam. Wygląda to tak samo jak wymiana z graczem (przy czym również pobierają sobie prowizję, skin musi być tej samej lub większej wartości). Otwierasz ofertę wymiany, wybierasz swoje skiny i skiny bota, po czym jeśli bot uzna ofertę za dobrą - zaakceptuje ją.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza