Wymiana skinów CS:GO - jak i gdzie się wymieniać?

Wymiana skinów CS GO

Jeszcze niedawno trzeba było poświęcić sporo czasu, aby znaleźć osobę, która wymieni się z nami skinami. Aktualnie wszystko robią za nas automatyczne boty. Zobacz listę stron do wymiany skinów w CS:GO oraz poradnik jak wymieniać się umiejętnie, czyli jak zarabiać na wymianach w CS:GO.Wymiana skinów CS:GO

Kiedyś bardzo popularna strona CS:GO Lounge była jednym z nielicznych serwisów, na których przesiadywała większość społeczności CS GO, która chciała wymienić się skinami, a nawet zarabiać na wymianach. Jako, że był to wtedy jedyny liczący się "market", zainteresowanie było ogromne, to też ludzi do handlu nie brakowało.

Zobacz również: Ruletki CS:GO 2021 - Lista Ruletek CS:GO z Free Coins

Również sporą popularność zyskał wówczas dzięki jedynemu na ten czas systemowi obstawiania meczy CS:GO skinami. Aktualnie witryna świeci pustkami - po pierwsze z braku możliwości betowania/obstawiania, po drugie z powodu społeczności, która nie liczy na wymianę, a jedynie na próbę oszustwa, a w najlepszym wypadku zarobieniu na Tobie. Strona niepolecana, wręcz odradzana.


Strony do wymiany skinów CS:GO

Ostatnio bardzo popularne stały się strony do wymiany skinów CS:GO, gdzie możemy automatycznie z botem wymienić się swoimi skinami, praktycznie 1:1 (piszę praktycznie, ponieważ strona musi zarabiać i pobiera sobie niewielką prowizję od każdej wymiany). Wielkim plusem jest to, że możemy takim botom śmiało oddać skiny o bardzo małej wartości (nawet kilka centów), a wyciągnąć sobie skina za większą kwotę, czego na pewno nie zrobimy podczas wymiany z graczem.

Zobacz również: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Minusem jest oczywiście prowizja, jednak nie jest ona aż tak wielka (średnio od 2-5%), dlatego mając na uwadze, że możemy wyciągnąć lepszy/inny przedmiot, musimy zgodzić się na warunki serwisu. Musimy jednak pamiętać i rozróżniać jak działa taka strona. Wszelkie witryny, na których najpierw musimy wpłacić skiny, aby wyciągnąć inne, są wyłudzeniem.Jak wymienić się skinami w CS:GO?

Transakcja wymiany skinów przeprowadzona jest poprawnie, kiedy w jednej wymianie oddajesz swoje skiny botowi, a bot oddaje wybrane skiny Tobie. Zwróć jednak uwagę na wartość skinów, abyś czasem nie przepłacił.


Gdzie wymienić skiny CS:GO?

Specjalnie na potrzeby tego artykułu wyselekcjonowałem strony, które są godne zaufania i na których możesz śmiało wymieniać swoje skiny - lista stron do wymiany skinów:


Na tych stronach możemy także wymienić skiny na pieniądze, wypłacając środki na konto bankowe zamiast skinów.


Trade Bot CS:GO


Ostatnim sposobem są tzw. Trade Boty, które już od dawna figurują w świecie wymian skinami. Jest to mniej więcej to samo co serwisy wyżej, jednak wszystko dzieje się na platformie Steam. Wygląda to tak samo jak wymiana z graczem (przy czym również pobierają sobie prowizję, skin musi być tej samej lub większej wartości). Otwierasz ofertę wymiany, wybierasz swoje skiny i skiny bota, po czym jeśli bot uzna ofertę za dobrą - zaakceptuje ją.

Najlepsze (najpopularniejsze) Trade Boty to:


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza