ruletki csgo darmowe skiny otwieranie skrzynek
Strony do tradowania CS:GO - Handel, wymiany, skiny!

Kiedyś CS:GO Lounge - dzisiaj mnóstwo stron do tradowania/wymieniania się skinami. Jeszcze niedawno trzeba było poświęcić trochę czasu, aby znaleźć osobę do wymiany skinami, aktualnie wszystko automatycznie robią za nas boty. Zobacz spis stron do tradowania w CS:GO oraz poradnik jak wymieniać się umiejętnie czyli jak zarabiać na tradowaniu się w CS:GO.Wymiany na CS:GO Lounge

Kiedyś CS:GO Lounge był jednym z nielicznych serwisów, na których przesiadywała większość społeczności CS GO, która chciała wymienić się skinami, a nawet zarobić na wymianach. Jako że wtedy był to jedyny liczący się "market", zainteresowanie było ogromne, to też ludzi do handlu nie brakowało.

Zobacz również: Ruletki CS:GO 2020 - Lista Ruletek CS:GO z Free Coins

Również sporą popularność zyskał wówczas dzięki jedynemu na ten czas systemowi obstawiania meczy w CS GO. Aktualnie witryna świeci pustkami, po pierwsze z braku możliwości betowania/obstawiania, po drugie z community, które nie liczy na wymianę, a jedynie na próbę oszustwa, w najlepszym przypadku na zarobieniu na Tobie. Strona niepolecana, wręcz odradzana.

Strony do tradowania z ludźmi w CS:GO

Tu pojawia się problem, dlaczego? Na ten moment ciężko znaleźć osobę, która chce się wymienić skinami 1:1. Często też trafia się osoba, która próbuje oszukać i to zniechęca potencjalnego handlarza. Łatwo można się na tym przejechać, dlatego nie polecam wymian na stronach typu CS:GO Lounge.

Strony do tradowania z botami w CS:GO

Ostatnio bardzo popularne stały się strony do tradowania, gdzie możemy automatycznie z botem wymienić się swoimi skinami, praktycznie 1:1 (piszę praktycznie, ponieważ strona musi zarabiać i pobiera sobie niewielką prowizję od każdej wymiany). Wielkim plusem jest to, że możemy takim botom śmiało oddać skiny o bardzo małej wartości (kilka centów), a wyciągnąć sobie skina za większą kwotę, czego na pewno nie zrobimy podczas wymiany z graczem.

Zobacz również: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Minusem jest oczywiście prowizja, jednak nie jest ona aż tak wielka (średnio od 2-5%), dlatego mając na uwadze, że możemy wyciągnąć lepszy/inny item musimy zgodzić się na warunki serwisu. Musimy jednak pamiętać i rozróżniać jak działa taki serwis. Wszelkie strony, na których najpierw musimy wpłacić skiny aby wyciągnąć inne są SCAMEM!


Transakcja przeprowadzona jest poprawnie, kiedy w jednej wymianie oddajesz swoje skiny botowi, a bot oddaje swoje skiny Tobie. Zwróć jednak uwagę na wartość skinów, abyś czasem nie przepłacił.

Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowałem strony, które są godne zaufania i na których możesz śmiało tradować swoje skiny - lista tradebotów CS GO:

Tradeboty (boty Steam do wymiany skinami)Ostatnim sposobem są tzw. Tradeboty, które już od dawna figurują w świecie wymian skinami. Jest to mniej więcej to samo co serwisy wyżej, jednak wszystko dzieje się na Steamie - wygląda to tak samo jak wymiana z graczem (przy czym również pobierają sobie prowizję, skin musi być tej samej lub większej wartości). Otwierasz ofertę wymiany, wybierasz swoje skiny i skiny bota, po czym jeśli bot uzna ofertę za dobrą - zaakceptuje ją.

Najlepsze (najpopularniejsze) Tradeboty to:

  • aktualnie brak

Zostaw komentarz

Nowsza Starsza