Tigershark Knife - Nowa KOSA w CS:GO!

Tigershark - nowa KOSA w CS:GO

Nowe skiny w CS GO to tylko kwestia czasu. Obecnie skiny tak bardzo rozwinęły Counter-Strike'a, że niedodanie nowych wydaje się niemożliwe. Tak też jest w tym przypadku. Podczas wprowadzania ostatniej Operacji Hydra, w plikach gry CS GO pojawiły się nowe skiny, nowe kosy. Kosa jest już znana graczom, nazywa się Tigershark, a na warsztacie Steam rozpętała burzę już w zeszłym roku. Co to jest Tigershark? Jak wygląda?

Nowa kosa w plikach gry

Jak się okazało, ostatnia aktualizacja CS GO przyniosła coś więcej niż nową skrzynkę Hydra Case oraz Operację Hydra. Użytkownicy Reddit'a po raz kolejny nie zawiedli. Zaraz po update'cie gracze przeszukali pliki gry, a to co znaleźli potwierdza przypuszczenia z zeszłego roku.

Zobacz również: Najrzadsza kosa w CS:GO? | Ciekawostki

W plikach gry CS GO znaleziony został bowiem model nowego skina, mianowicie nowej kosy. Z tego co widać, wyglądem przypomina tak bardzo popularny w warsztacie Steam nóż Tigershark, który został stworzony przez trzech twórców: "Andrew_Helenek", "PsEuDo" oraz "Puffin".

Tigershark - nowa KOSA w CS GO


Tigershark Knife - nowa KOSA w CS:GO

Kosa Tigershark (zobacz w warsztacie Steam) zupełnie odbiega od standardów obecnych noży. Sam wygląd jest bardzo zaskakujący, dodatkowo jeśli przyjrzymy się lepiej animacji wyciągania czy podglądu kosy zauważymy, że nigdy wcześniej podobnej animacji nie było.

Twórcy kosy zaskoczyli swoim projektem, szybko zyskał on popularność w Workshop'ie na całym świecie, więc pewnie dlatego Valve zdecydowało się na taki ruch. Są to jedynie domniemania, więc nie mamy pewności, czy wszystko dokładnie tak zostanie kiedyś przedstawione.

Tak samo w plikach gry jakiś czas temu została znaleziona broń MP5 z czasów jeszcze CS 1.6, a nadal nie mamy informacji co do zmiany pistoletów maszynowych (PM). Również w przypadku kosy Tigershark nie mamy informacji, jednak umieszczanie modeli czy tekstur w plikach świadczy o przyszłych zmianach. Być może zobaczymy je wraz z wejściem silnika Source 2? Kto wie, czas pokaże.

Dajcie znać w komentarzu co sądzicie o nowej kosie. Jak Wam się podoba? Czy powinna zostać dodana?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza