Trener drużyny FURIA chwalony przez graczy za występ w ESL Pro League

Trener zespołu FURIA - Guerri - otrzymał słowa uznania od graczy i innych drużyn, za swój występ w roli zmiennika podczas ESL Pro League.

Guerri CSGO
fot. twitter.com/IEM


Guerri musiał zastąpić jednego z graczy FURIA, który nie mógł zostać dodany do oficjalnego składu na mecze w ESL Pro League.Guerri chwalony przez s1mple'a i NIP

Brazylijska formacja, która jest aktualnie na 15 miejscu rankingu HLTV, zmuszona została do zastąpienia jednego ze swoich zawodników trenerem. Sytuacja miała miejsce podczas 14. sezonu ESL Pro League.

Zobacz także: Anonymo otwiera akademię w CS:GO? Polish Leaks zdradza szczegóły

ESL odmówiło dodania do składu André "drop⁠" Abreu, który wykonywać miał obowiązki nieobecnego Lucasa "honda" Cano. Tym samym, aby nie zaprzepaścić swoich meczy, FURIA postanowiła, że Nicholas "guerri" Nogueira pełnił będzie także rolę zawodnika.

Drużyna grała naprawdę dobrze i była o krok od fazy play-off. Niestety na ich drodze stanęło Team Liquid, które poprzez dogrywki na trzeciej mapie zwyciężyło wynikiem 2:1.Sama sytuacja nie zakończyła się jednak na serwerze. Większym echem odbiła się w mediach społecznościowych, gdzie gracze tacy jak s1mple czy karrigan, pochwalili i docenili wysiłek trenera, który zaangażował się w rolę gracza, dając z siebie wszystko.


Polecane: Ile pieniędzy zarabia CS:GO na samych skrzynkach?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza