Tryb z serwerami Surf pojawi się w CS:GO? Przeciek od Valve

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem na serwerach CS:GO zawita nowy tryb "Surf".

Surf CSGO


Od dawna mówi się, że tryb Surf, znany z serwerów społeczności, powinien pojawić się oficjalnie w grze. Od kilku dni pojawiają się przesłanki, które potwierdzają spekulacje graczy CS:GO.


Nowy tryb Surf w CS:GO

Pierwsze informacje zaczęły wyciekać, kiedy jeden z twórców map do Counter-Strike: Global Offensive rozpowszechnił dane z serwisu Steamdb.info. Zawierały zapis mówiący o tym, że jeden z graczy przebywał na oficjalnej mapie CS:GO, która nosiła nazwę surf_beginner. To mogło oznaczać działania jednego z pracowników Valve nad trybem Surf.

Zobacz także: Ile pieniędzy zarabia CS:GO na samych skrzynkach?

Całą sytuację podkręcił wczorajszy wpis z profilu CS:GO na Twitterze. Przedstawiał on bowiem emotikonę fali, czyli nawiązanie do surfu.

CSGO Surf

Sam Tweet błyskawicznie zniknął, jednak ten sam profil polubił w tym czasie wpis jednego z użytkowników o treści:

Wave =/= Surf


T-R3x3r, twórca map i osoba, która analizuje zmiany w grze, uważa, że nowy tryb Surf w CS:GO może pojawić się przy okazji nowej operacji. Podobna sytuacja miała miejsce z dwiema poprzednimi operacjami, które wprowadziły serwery retake oraz tryb latających skautów.


Serwery Surf w CS:GO

Tryb z serwerami Surf nie będzie w zasadzie niczym odkrywczym. Od lat gracze korzystają z tego trybu na serwerach społeczności, a profesjonalni gracze nierzadko rozgrzewają się na nich przed oficjalnymi spotkaniami.


Polecane: Komenda na wstrzymanie meczu CS:GO | Poradnik


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza