Jak zdobywać gwiazdki operacji w CS:GO?

Gracze po raz kolejny mogą wziąć udział w wydarzeniu i zdobywać gwiazdki, które wymienić mogą na skiny z nowej operacji Riptide w CS:GO.

Jak zdobywać gwiazdki operacji w CS GO?

Wraz z nową operacją pojawił się zestaw cotygodniowych misji do wykonania. Zazwyczaj gwiazdki, które zdobywasz dzięki tej operacji odblokowują ścieżkę nagród. W tym przypadku, podczas operacji Riptide, gwiazdki można wydać w specjalnym sklepie na takie przedmioty jak agenci, skiny z nowej kolekcji czy naklejki. Dodatkowo ulepszają także twój żeton operacji.Co musisz zrobić, aby zdobyć gwiazdki operacji?


Ukończenie misji operacji

Najbardziej oczywisty i najprostszy sposób zdobywania gwiazdek. Każdy nowy tydzień wprowadza zestaw misji, za które otrzymujemy określoną liczbę gwiazdek. Misje odbywają się w różnych trybach: Deathmatch, Danger Zone, Wingman (skrzydłowy), Guardian (obrońca) itp. Wymagają wykonywania różnych zadań, np. wygrywania określonej liczby rund, eliminacji przeciwników z konkretnych pozycji, zdobywania zabójstw itd.

Zobacz także: Jak sprawdzić każdy skin i naklejkę w CS:GO za darmo? Wszystkie skiny CS:GO

Za niektóre misje otrzymamy gwiazdki po ukończeniu jednego z etapów, a za inne musimy skończyć misję w całości. Łącznie zaplanowanych jest 16 tygodni misji, a w każdym z tygodni można zdobyć maksymalnie 6 gwiazdek (oprócz pierwszego, w którym do zdobycia jest aż 10). Nie musisz wykonywać wszystkich misji, gdyż po zdobyciu limitu nie naliczają nam się kolejne. Co warto dodać, nie musisz wykonywać wszystkich misji na bieżąco. W każdym momencie (przez czas trwania operacji) możesz powrócić do danego tygodnia i ukończyć rozpoczęte zadanie.

Sklep operacji Riptide CS GOKupowanie gwiazdek operacji

Można pójść na łatwiznę i zamiast zdobywać gwiazdki z grania w grę, można po prostu je kupić.

Zakup gwiazdek operacji Riptide CS GO

W tym celu przejdź do sklepu operacji i kliknij przycisk "Kup więcej gwiazdek", który znajduje się obok twojego salda. Ile kosztują gwiazdki? Cena jednej gwiazdki to 3,10 zł, jednak kupując w pakiecie  sporo oszczędzamy. Dostępne pakiety gwiazdek to:  • 10 gwiazdek w cenie 19,59 zł
  • 100 gwiazdek w cenie 176,99 zł

Gwiazdki nie podlegają zwrotowi, także należy się dobrze zastanowić przed zakupem.

Jeśli ze sklepu kupisz skrzynkę operacji Riptide (za 2 gwiazdki), potrzebujesz klucza aby ją otworzyć (cena klucza nie różni się od innych).


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza