Tarcza Balistyczna w CS:GO - jak ją kupić i używać?

Wraz z najnowszą aktualizacją, w CS:GO ponownie pojawiła się Tarcza Balistyczna. Co zostało zmienione? Jak ją kupić i jak jej używać?

Tarcza Balistyczna CS GO

Fani trybu z zakładnikami otrzymali nowy sprzęt, którym jest Tarcza Balistyczna. Do tej pory dostępna była w Strefie Zagrożenia, jednak postanowiono dodać ją także do innych rozgrywek.Tarcza Balistyczna teraz także poza Strefą Zagrożenia

Odświeżona Tarcza Balistyczna w CS:GO pojawiła się kilka dni temu przy okazji aktualizacji wprowadzającej operację Riptide. Oczywiście nie można z niej korzystać w trybie turniejowym. Tarcza dostępna jest wyłącznie w grach z zakładnikami i tylko w trybie casual (nierankingowy), choć samo przeniesienie jej z Danger Zone wiązało się z kilkoma ulepszeniami wytrzymałości tarczy.

Tarcza Balistyczna jest w CS:GO już długi czas, jednakże była możliwa do użytku wyłącznie w trybie Battle Royale (Strefa Zagrożenia), w którym służyła jako ekwipunek obronny. Absorbowała pociski wrogów, aby gracze mogli dłużej ustać przy życiu. Dodatkowo można było użyć jej jako broni do walki wręcz.

Zobacz także: Jak zdobywać gwiazdki operacji w CS:GO?

W Strefie Zagrożenia Tarcza Balistyczna kosztuje 500$ i wytrzymuje kilka pocisków. Jej nowa wersja wprowadzona do trybu z zakładnikami kosztuje 1100$, jednak zwiększono jej wytrzymałość. Oprócz tego różni się kartką, która także nie przepuszcza pocisków.Wytrzymałość na pistolety zwiększono o około 40%, a na karabiny około 15%. Karabiny snajperskie typu AWP zadają nadal takie same obrażenia.


Jak kupić Tarczę Balistyczną w CS:GO?

Tarczę Balistyczną można kupić w menu broni jak każdą standardową broń. Znajduje się w broniach ciężkich pomiędzy strzelbami. Mimo, że widoczna jest w menu zakupów także w grach turniejowych, zakupić możemy ją tylko grając na zakładników w meczach towarzyskich.

Tarcza Balistyczna CS GO Menu Zakupów

Tryb z zakładnikami w CS:GO to specjalna gra, w której naszym zadaniem jest uratowanie zakładników zamiast rozbrojenia bomby.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Jak sprawdzić każdy skin i naklejkę w CS:GO za darmo? Wszystkie skiny CS:GO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza