Tarcza Balistyczna w CS:GO - jak ją kupić i używać?

Wraz z najnowszą aktualizacją, w CS:GO ponownie pojawiła się Tarcza Balistyczna. Co zostało zmienione? Jak ją kupić i jak jej używać?

Tarcza Balistyczna CS GO

Fani trybu z zakładnikami otrzymali nowy sprzęt, którym jest Tarcza Balistyczna. Do tej pory dostępna była w Strefie Zagrożenia, jednak postanowiono dodać ją także do innych rozgrywek.Tarcza Balistyczna teraz także poza Strefą Zagrożenia

Odświeżona Tarcza Balistyczna w CS:GO pojawiła się kilka dni temu przy okazji aktualizacji wprowadzającej operację Riptide. Oczywiście nie można z niej korzystać w trybie turniejowym. Tarcza dostępna jest wyłącznie w grach z zakładnikami i tylko w trybie casual (nierankingowy), choć samo przeniesienie jej z Danger Zone wiązało się z kilkoma ulepszeniami wytrzymałości tarczy.

Tarcza Balistyczna jest w CS:GO już długi czas, jednakże była możliwa do użytku wyłącznie w trybie Battle Royale (Strefa Zagrożenia), w którym służyła jako ekwipunek obronny. Absorbowała pociski wrogów, aby gracze mogli dłużej ustać przy życiu. Dodatkowo można było użyć jej jako broni do walki wręcz.


CSGOPolygon Banner Promo Code

Zobacz także: Jak zdobywać gwiazdki operacji w CS:GO?

W Strefie Zagrożenia Tarcza Balistyczna kosztuje 500$ i wytrzymuje kilka pocisków. Jej nowa wersja wprowadzona do trybu z zakładnikami kosztuje 1100$, jednak zwiększono jej wytrzymałość. Oprócz tego różni się kartką, która także nie przepuszcza pocisków.Wytrzymałość na pistolety zwiększono o około 40%, a na karabiny około 15%. Karabiny snajperskie typu AWP zadają nadal takie same obrażenia.


Jak kupić Tarczę Balistyczną w CS:GO?

Tarczę Balistyczną można kupić w menu broni jak każdą standardową broń. Znajduje się w broniach ciężkich pomiędzy strzelbami. Mimo, że widoczna jest w menu zakupów także w grach turniejowych, zakupić możemy ją tylko grając na zakładników w meczach towarzyskich.

Tarcza Balistyczna CS GO Menu Zakupów

Tryb z zakładnikami w CS:GO to specjalna gra, w której naszym zadaniem jest uratowanie zakładników zamiast rozbrojenia bomby.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Jak sprawdzić każdy skin i naklejkę w CS:GO za darmo? Wszystkie skiny CS:GO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza