Marka Huzaro wchodzi w świat peryferiów dla graczy

Huzaro, polski producent mebli i akcesoriów gamingowych, wchodzi w świat peryferiów dla graczy.

Huzaro nowa oferta dla graczy
fot. materiały prasowe

Koniec roku to nie tylko czas podsumowań. Jak się okazuje, jest to również doskonały moment na poszerzenie swojej oferty produktowej. Marka Huzaro wprowadziła do sprzedaży kilka urządzeń z nowej kategorii - myszki i klawiatury dla graczy.

Dwie myszki Shot - 1.5 oraz 3.0, a także mechaniczna klawiatura Rocket 4.0. Takimi akcesoriami chwali się producent. W zakresie od 100 do 300 zł mają stanowić bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości. Wszystko to przy pełnym oświetleniu RGB.

Myszka Huzaro Shot 1.5
Myszka Huzaro Shot 3.0


Zarówno model Shot 1.5, jak i 3.0 bazują na przełącznikach Huano Blue Shell o wysokiej wytrzymałości. Myszki są ergonomiczne, posiadają odpowiednio 6 i 9 programowalnych przycisków oraz pracują na DPI w zakresie 500 - 10 000 w przypadku Shot 1.5 i 400 - 12 000 w Shot 3.0.

Klawiatura mechaniczna Huzaro Rocket 4.0
Klawiatura mechaniczna Huzaro Rocket 4.0


Klawiatura gamingowa Huzaro Rocket 4.0 oparta jest na przełącznikach Outemu Brown. Posiada dwustrefowe podświetlenie RGB, które można dostosować w dedykowanym oprogramowaniu. Producent szczyci się niskim czasem reakcji, ergonomicznym wykonaniem oraz wzmocnionym przewodem. Dla fanów "customowych" klawiatur, Huzaro dołącza w pakiecie czerwone nakładki (keycap'y) na klawisze WASD oraz strzałki.

Klawiatura mechaniczna Huzaro Rocket 4.0 (red keycap)

Z okazji Cyber Monday możecie dorwać wyżej wymienione peryferia w jeszcze niższych cenach!

Producent nie ukrywa, że ma w planach wypuszczać nowości w kolejnych kategoriach produktów dla graczy. Wszystkie produkty Huzaro dostępne są na stronie producenta www.huzaro.pl oraz u czołowych dystrybutorów.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza