NAVI wygrywa BLAST Premier Fall w Kopenhadze

NAVI zgarnia trofeum BLAST Premier Fall, wygrywając w Danii wielki finał przeciwko Vitality.

s1mple NAVI BLAST
fot. HLTV

To był bardzo łatwy i przyjemny turniej dla Natus Vincere. Zresztą, jaki turniej nie byłby dla nich łatwy, kiedy cała piątka jest w tak rewelacyjnej formie?Pierwsze miejsce ponownie dla NAVI

Kurz po Majorze w CS:GO jeszcze nie opadł, a podopieczni "B1ad3'a" zdążyli już wygrać kolejny turniej. Przeprawa, jak się okazuje, była dosyć prosta - jedyne dwie mapy jakie przegrali to z Heroic w półfinale górnej drabinki oraz wczoraj z Vitality w wielkim finale.

A no właśnie, Vitality. Ci z kolei zaliczyli - prawdopodobnie - swój ostatni turniej w takim składzie. Jak napisał na Twitterze sam trener francuzów - to był ich "ostatni taniec". No i jak na mecz pożegnalny nie było naprawdę źle, urwali mapę (notabene 16:6) zwycięzcom Majora w finałowym starciu.

Na pierwszej mapie, którą był Mirage, mogliśmy zobaczyć fragment walki pomiędzy dwoma ekipami. Tylko na niej doszło bowiem do dwucyfrowego wyniku po obu stronach. Zwycięsko mimo wszystko wyszła z niej piątka z Natus Vincere.

Dwie kolejne - Nuke oraz Inferno - padały szybkim łupem którejś z ekip. Wspomniany Nuke zakończony 6:16 na niekorzyść NAVI, a następnie mapa decydująca domknięta wynikiem 16:7 przez faworytów. W rezultacie całe BO3 zakończyło się 2:1.MVP turnieju BLAST Premier Fall nie mógł zostać nikt inny jak sam król - "s1mple". To już "enta" jego nagroda indywidualna, która tylko potwierdza wspaniały performance ukraińskiego zawodnika w ostatnim czasie.

Wyniki meczu finałowego BLAST Premier Fall (NAVI vs. Vitality):

  • Mirage - 16:12
  • Nuke - 6:16
  • Inferno - 16:7


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza