Tajemniczy rekin opublikowany przez Valve. Czy to zwiastuje nową operację?

Najpierw pojawiło się emoji fali, które natychmiast zniknęło z Twittera. Teraz z kolei Valve raczy nas obrazkami rekina, który według graczy zwiastuje nową operację.

Operacja CSGO
fot. Valve


Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o dziwnym poście Valve, który rzekomo sugeruje wprowadzenie nowego trybu gry Surf. Nie musieliśmy długo czekać, aby deweloperzy zaskoczyli nas kolejnym Tweetem.


Valve zapowiada nową operację?

Spekulacje trwają. Ciężko brać wpisy Valve na poważnie, gdyż od jakiegoś czasu lubią przekomarzać się z użytkownikami Twittera. Wszystko jednak wskazuje na to, że zapowiadane serwery Surf pojawią się razem z operacją CS:GO. Dlaczego?

Zobacz także: IEM Katowice 2022 odbędzie się z udziałem publicznościOczywiście, to tylko plotki. Niemniej dowody przedstawione przez graczy nie są bezpodstawne. Wpis z obrazkiem fali dawał jasne sygnały o nawiązaniu do "surfowania" w CS:GO. Ale co oznacza rekin?

Rekin CSGO

Według wielu obserwatorów, rekin sugeruje nadejście nowej operacji w Counter-Strike: Global Offensive. Argumentami stojącymi za domysłami są poprzednie aktualizacje. Dwie ostatnie operacje - Shattered Web oraz Broken Fang - miały elementy nawiązujące do zwierzęcia, adekwatnie do pająka i tygrysa. Rekin ma być natomiast motywem przewodnim kolejnej operacji, który dodatkowo łączy się falą, a więc wszystko spina się w jedną całość.


Polecane: HLTV wprowadza historyczne statystyki graczy z CS 1.6

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza