HLTV wprowadza historyczne statystyki graczy z CS 1.6

Kawał historii miał miejsce w Counter-Strike 1.6. Z tego powodu portal HLTV zgromadził i opublikował statystyki graczy i drużyn z tamtego okresu.

CS 1.6


Wielu z nas ma wspaniałe wspomnienia z gry Counter-Strike 1.6. Jednak z tego okresu mało kto pamięta esportowe sukcesy ówczesnych graczy. HLTV wyszło kibicom naprzeciw i udostępnili dane konkretnych meczy i wydarzeń, a także statystyki poszczególnych zawodników.


CS 1.6 jest na HLTV

Dzięki najnowszej opcji mamy możliwość prześledzenia meczy CS 1.6 z dawnych lat. Od teraz nie trzeba przeszukiwać archiwów, aby dokopać się do statystyk graczy Counter-Strike'a.

Zobacz także: Najlepsi gracze w historii CS:GO? Polak numerem jeden!Wszystko wyłożone mamy na tacy z podziałem na mapy, wydarzenia, zawodników oraz statystyki indywidualne i zbiorowe. Statystyki z CS 1.6 na HLTV znajdziesz tutaj.

HLTV statystyki CS 1.6


Jest to fenomenalna okazja, aby cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie kultowe mecze najlepszych graczy CS'a - w tym naszych rodzimych ekip. Jest to także doskonałe narzędzie dla analityków oraz osób zajmujących się gromadzeniem i opisywaniem danych związanych z początkiem esportowych zmagań.


Polecane: Role w drużynie CS:GO - podział i obowiązki

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza