Komenda na czas w CS:GO. Czy wiesz jak działa?

Komendami możemy zmodyfikować naprawdę wiele parametrów na serwerze. Czy wiesz jak wygląda komenda na czas w CS:GO?

Komenda na czas w CS GO


Na własnym serwerze możemy dowolnie bawić się i modyfikować parametry. Jedynym z nich jest czas. Zobacz jak działa komenda na czas w CS:GO.Komenda na czas w CS:GO

Poniższa komenda na czas działa tylko na lokalnym serwerze. W tym celu potrzebujemy uruchomić "legalne cheaty" za pomocą konsoli, wpisując sv_cheats 1.

Zobacz także: Komenda na legalne WH w CS:GO - jak włączyć WallHack na własnym serwerze?

Gdy to mamy już za sobą, możemy przejść do ustawienia konkretnego czasu trwania rundy. W CS:GO komenda na czas wygląda następująco:

mp_roundtime_defuse


Oprócz samej formułki, musimy także dopisać liczbę, która odpowiada czasowi trwania jednej rundy w grze. Jak to zrobić?


Jaka jest komenda na czas 60 min w CS:GO?

Jeśli chcemy ustawić nasz czas na godzinę, do powyższej kwestii dopisujemy "60", co w ostatecznym rozrachunku daje nam komendę na czas 60 minut w CS:GO. Prezentuje się tak:

mp_roundtime_defuse 60

Od teraz jedna runda trwać będzie dokładnie 60 minut, co w zupełności wystarczy, aby potrenować swoje granaty czy aima na serwerze. Jak wygląda komenda na nieskończony czas w CS:GO?

Aby włączyć nieskończony czas na własnym, lokalnym serwerze CS:GO, należy wprowadzić podstawową komendę na nielimitowany czas, która wygląda następująco:

mp_roundtime_defuse 999

Niestety, nie różni się ona niczym od poprzedniej komendy, gdyż limit w Counter-Strike: Global Offensive na jedną rundę wynosi właśnie 60 minut. Nie jest to co prawda nieskończoność, jednak przy normalnym korzystaniu z serwera nie powinniśmy tej wartości przekroczyć.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Komenda na wyrzucanie granatów w CS:GO | Poradnik

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza