Dawid Podsiadło i Marcin Gortat pojawią się na LAN-owych finałach PLE

Już w ten piątek wielkie święto polskiego CS:GO. Po prawie 1,5 rocznej przerwie gracze ponownie spotkają się ze sobą na LAN-ie. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. inwestorzy Polskiej Ligi Esportowej - Dawid Podsiadło i Marcin Gortat.

polska liga esportowa ple cs go
fot. Polska Liga Esportowa


LAN-owe finały PLE

Przedstawienie czas zacząć. W piątek 28 maja o godz. 18.00 rozpoczynają się finałowe rozgrywki PGE Dywizji Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej. Na to wydarzenie cała polska społeczność CS:GO czekała bardzo długo.

Po 1,5 rocznej przerwie od rozgrywek LAN-owych wracają emocje związane z wydarzeniami esportowymi. Zawodnicy 4 najlepszych drużyn usiądą ramię w ramię, by zawalczyć o cenne nagrody oraz tytuł mistrza Polskiej Ligi Esportowej. Więcej o samym wydarzeniu i finałowych rozgrywkach PLE pisaliśmy w tym artykule.


Dawid Podsiadło i Marcin Gortat gośćmi na finałach PLE

Jako goście specjalni na esportowym święcie pojawią się bardzo znane osoby ze świata sportu, muzyki czy show-biznesu. Już teraz swój udział potwierdzili między innymi inwestorzy PLE, czyli Dawid Podsiadło i Marcin Gortat.

LAN-owe zmagania transmitowane będą z trzech różnych miejsc. W trakcie trwania transmisji Polska Liga Esportowa połączy się z komentatorem obecnym w studiu Polsat Games, z hostami wydarzenia w ESPOCIE oraz z Esports Performance Center, w którym drużyny toczyć będą bój o tytuł mistrza PLE.Dodatkową atrakcją podkręcającą emocje i atmosferę będzie gamingowy wehikuł czasu, czyli strefa retro gamingu.


Kiedy i gdzie obejrzymy mecze finałowe PLE?

O miano mistrza PLE, pulę nagród 100 000 złotych, zaproszenie do prestiżowego turnieju BLAST Premier Fall 2021 oraz nagrody MVP zawodnicy zmierzą się w warszawskim Kinguin Esports Performance Center.

Transmisja rozgrywek finałowych rozpocznie się 28 maja o godz. 18.00 i odbędzie się w Polsat Games oraz na kanałach YouTube i Twitch pod adresem: twitch.tv/polsatgames.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza