Bug CS:GO, który daje graczom wallhacka przy użyciu C4

Błędy i bugi w CS:GO na przestrzeni ostatnich miesięcy zdarzały się dosyć często. W ostatnich dniach głośno zrobiło się o błędzie, który daje graczom WH i pozwala widzieć przez ściany przy użyciu C4.

bug csgo wh c4 dioda


C4, które daje graczom WH

Bug, o którym mówi się w ostatnich dniach, daje graczom nieuczciwą przewagę polegającą na możliwości zauważenia wroga przez ścianę.

Zobacz także: Jak wygląda mapa Dust2 z CS:GO w prawdziwym życiu?

Błąd gry wykorzystany może być jedynie przez stronę TT, która posiada C4. W wielkim skrócie - gracz niosący na plecach C4, może posłużyć sojusznikowi jako radar do namierzania przeciwników.

Migająca lampka na C4 pozwala widzieć przez ściany niczym na WH. Zawodnik namierzający celownikiem na przeciwnika przez lampkę na C4 jest w stanie zauważyć kontury modelu postaci strony CT.Ten krótki urywek pokazuje w jaki sposób działa błąd z migającą lampką na C4 i jak został wykorzystany przez graczy:


Wszyscy gracze czekają z niecierpliwością na wyeliminowanie błędu z gry, gdyż bug ten może zostać w łatwy sposób wykorzystany do próby eliminacji przeciwników w bardzo nietypowych pozycjach.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza