Tarczyński Protein Team wchodzi w esport. Zakontraktował drużynę CS:GO

Coraz więcej marek zaczyna inwestować w rynki esportowe. Tym razem rodzima firma postanowiła dać szansę drużynie i zakontraktowała zawodników CS:GO.

tarczynski protein team
fot. Tarczyński Protein Team


Tarczyński Protein Team z drużyną w CS:GO

Wczoraj informowaliśmy o dwóch Polakach w składzie nowej organizacji Club Brugge eSports, która jako drużyna piłkarska zdecydowała się wejść w świat esportowy. Dzisiaj dostajemy wiadomość, że Polska firma również postanowiła stworzyć team esportowy. Nie jest to jednak pierwszy kontakt firmy ze światem gier elektronicznych.

Zobacz także: Technical Timeout CS:GO - czy to naprawi problem braku botów?Firma Tarczyński już od kilku miesięcy prężnie działa w esporcie, w tym również w CS:GO. Tym samym oficjalnie postanowiła zakontraktować profesjonalną drużynę w CS:GO, która rozpocznie batalię na scenie Counter-Strike'a.

Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A. komentuje następująco:

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że esport to przyszłość zarówno w branży sportowej jak i marketingowej. Fenomen tego obszaru dostrzegliśmy już jakiś czas temu, ponieważ świetnie wpisuje się w strategię rozwoju marki Tarczyński. Dlatego też po niewątpliwym Sukcesie Tarczyński Studio Live zdecydowaliśmy się na kolejny krok w tym obszarze i stworzenie własnej organizacji, która rywalizować będzie na polskich i międzynarodowych arenach. Chcemy budować świadomość młodych konsumentów związaną z pożywnością przekąsek, szczególnie tych wysokobiałkowych i wiemy, że poprzez esport możemy zrealizować ten cel.


Zobacz także: Turniej 2v2 Showdown zakończony. Pashabiceps z ciepłymi słowami na temat organizacji widowiska

Oficjalna drużyna ma zostać zaprezentowana już niebawem, jednak zapowiedzieli, że wystąpią w wydarzeniu European Development Championships, w którym 5 lutego zmierzą się z Nemiga Gaming. Stąd domniemywać można, że drużyna Tarczyński Protein Team zagra w składzie:  • Karol „REVxD” Zieliński
  • Jakub „Vanq” Brzezik
  • Kacper „Killkapi” Wierzewski
  • Adrian „SAYN” Łączyński
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Jakub „inwood” Salwa – trener

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza