Club Brugge eSports wchodzi na rynek. Kolejna drużyna piłkarska z teamem w CS:GO!

Drużyny piłkarskie z dużym zapleczem inwestują na różnych rynkach. Jednym z nich stał się rynek esportowy, gdzie pojawia się coraz więcej piłki nożnej. Club Brugge eSports oficjalnie zakontraktował drużynę w CS:GO z dwoma Polakami na pokładzie.

club brugge esports matty


Club Brugge eSports

Club Brugge, czyli belgijska drużyna piłki nożnej, poinformowała o wejściu na esportowy rynek. Ich pierwszym celem stała się gra CS:GO, w której zakontraktowali drużynę z dwoma Polakami w składzie.

Zobacz także: Technical Timeout CS:GO - czy to naprawi problem braku botów?Mateusz "matty" Kołodziejczyk oraz Mateusz "n0tice" Wolniak zasilili szeregi Club Brugge eSports. Razem z pozostałą trójką rozpoczną swoją przygodę na europejskiej scenie CS:GO.

Polacy do tej pory albo pozostawali bez drużyny albo walczyli w polskich formacjach. Wiadomość o nowo powstałej drużynie spadła znikąd, a trzeba przyznać, że Club Brugge stoi wysoko jeśli chodzi o pozycje na rynkach sportowych.

Więcej informacji mamy dostać już niebawem, a tymczasem pełny skład Club Brugge eSports prezentuje się nastepująco:  • matty
  • Stevose
  • ritchie
  • simix
  • n0tice

Całej piątce życzymy powodzenia w walce o najwyższe cele na arenie europejskiej.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza