Nowa aktualizacja CS:GO, która zmienia bonus 1000 dolarów oraz przerwy w grze

Kilka dni temu Valve wprowadziło znaczne zmiany w systemie rankingowym, dotyczące pauz w grze oraz bonusu do ekonomii. Dzisiejszej nocy weszła poprawka, która ma usprawnić to działanie.

aktualizacja csgo


Nowa aktualizacja CS:GO 04.02.2021

W ostatnich dniach informowaliśmy o nowych pauzach technicznych oraz bonusach do ekonomii w przypadku opuszczenia rozgrywki przez jednego z członków drużyny. Długo nie musieliśmy czekać, aby Valve wprowadziło do tego systemu poprawki.Zobacz także: Najlepsza myszka do CS:GO - jakich myszek używają pro gracze?

Zmienione zostały w zasadzie obie z tych funkcji. Bonus w postaci 1000 dolarów dla członka drużyny obowiązywał po trzeciej rundzie absencji. Od teraz bonus ten przyznawany będzie w każdej rundzie, niezależnie od wygranej czy przegranej.

Oprócz tego zmiany dotknęły również systemu pauz w meczach trybu Broken Fang Premier. Dotychczasowe 4 pauzy 30-sekundowe zamienione zostały na 2 pauzy 1-minutowe.Jak widzimy Valve cały czas coś kombinuje, aby zrekompensować nam problem braku botów w meczach rankingowych. Czy to jednak wystarczy? Czas pokaże, czy podjęli dobrą decyzję.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza