Organizatorzy turnieju BLAST Premier Spring 2021 zezwalają na komunikację trenera z drużyną

Od dawna obowiązywały przepisy mówiące o tym, iż trenerzy poszczególnych zespołów nie mogą komunikować się z zawodnikami w trakcie trwania rundy. BLAST Premier zmienia tę zasadę.

zonic blast
fot. BLAST


Trenerzy będą mogli komunikować się z drużyną podczas BLAST Premier

Na oficjalnym koncie na Twitterze turnieju BLAST Premier pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż organizatorzy zezwalają na komunikację trenerów ze swoimi drużynami.

Zobacz także: Najdroższy skin do CS:GO sprzedany za rekordową cenę 150 000 dolarów!Do tej pory Valve bardzo krytycznie podchodziło do tego typu zachowań, jednak w przypadku rozgrywania turnieju Online BLAST postanowiło dać szansę drużynom na usprawnienie komunikacji.

Trenerzy będą mieli możliwość przebywania w trakcie meczu razem z zawodnikami, dodatkowo mogą podpowiadać i komunikować się jak to miało miejsce wcześniej. BLAST Premier uznało, że nie zmienią zasad na czas trwania turnieju.Nie wykluczają jednak wprowadzenia tych reguł w przyszłości, jednak póki co w meczach rozgrywanych Online zasada z brakiem komunikacji trenerów nie będzie obowiązywać.

Przypominamy również, że od dzisiaj trwa turniej BLAST Premier Spring 2021. Szczegółowe informacje dotyczące meczów otwarcia przeczytasz tutaj.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza