Turniej 2v2 Showdown zakończony. Pashabiceps z ciepłymi słowami na temat organizacji widowiska

W miniony weekend byliśmy świadkami ciekawego widowiska dla polskiej sceny CS:GO. Turniej X-kom Dell 2v2 Showdown przywrócił dawne wspomnienia z turniejów esportowych.

2v2 showdown csgo
fot. GG League


2v2 Showdown CS:GO

Ostatnie dni były bardzo gorące dla polskiego esportu za sprawą inicjatywy firm X-kom, Dell oraz GG League. Organizacja przedsięwzięcia okazała się strzałem w dziesiątkę, a sam format przypadł do gustu zarówno widzom jak i uczestnikom.

Zobacz także: Technical Timeout CS:GO - czy to naprawi problem braku botów?Turniej 2v2 Showdown przyciągnął przed monitory całkiem spore grono odbiorców, którzy z zaangażowaniem kibicowali swoim ulubionym duetom.

Do startu w turnieju zaproszonych było sporo gwiazd polskiego Counter-Strike'a, między innymi pashaBiceps, Snax, NEO, TaZ, innocent, GruBy i wielu innych. Zawodnicy połączeni w pary rywalizowali między sobą na specjalnych aim_mapach oraz na tradycyjnych mapach z wyłączeniem jednego z bombsite'ów.

Cały turniej okraszony był dobrą realizacją oraz medialną organizacją. Pula nagród 2v2 Showdown sięgnęła aż 50 tys. złotych. Gracze występowali w duetach takich jak: pashaBiceps oraz Snax, TaZ oraz NEO, szpero oraz ponczek, innocent oraz Kylar, MICHU oraz dycha, F1KU oraz Furlan a także GruBy oraz Markoś.Zobacz także: Komenda na 1000 HP w CS:GO - jak wygląda?

Ciekawostką był fakt, że do uczestnictwa w zawodach zaproszenie otrzymały również dwie przedstawicielki kobiecej sceny CS:GO czyli Angelka oraz Haniaa, które reprezentują barwy Izakoo Boars Ladies.

Triumfatorami całego wydarzenia okazali się innocent oraz Kylar, którzy zainkasowali na swoje konto sumę 20 tys. złotych.Wrażenia po turnieju 2v2 Showdown CS:GO

Zarówno widzowie jak i sami gracze bardzo ciepło wypowiadali się o samej inicjatywie. To coś nowego, coś czego jeszcze nie było. Tym bardziej teraz, w momencie stagnacji rozgrywek lanowych.

Pashabiceps na swoim Twitterze skomentował:

Widziałem usmiechy od ucha do ucha wszystkich uczestników. To ma potencjał !!! Świetnie w ten weekend się bawiłem. Pograłem, pogadałem z mlodziakami a co najważniejsze to piękne flashbacki wróciły... Do następnego mam nadzieje

Jak wspomniał pashaBiceps - to ma potencjał. Same rozgrywki pozwoliły wykazać się młodym zawodnikom, a przede wszystkim sprawiły wiele frajdy z ponownej możliwości zagrania turnieju na lanie.Wróciły również wspomnienia, kiedy to niepokonane Virtus.pro sięgało po najwyższe cele przy ogromnej publiczności.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na podobne wydarzenia, które odbiją się szerokim echem na polskiej scenie CS:GO.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza