Vitality musi się wstrzymać z treningami. misuta odrabia lekcje!

Pandemia zmusiła wszystkich uczniów do nauki w trybie zdalnego nauczania. Nie ominęło to również prograczy, którzy pomiędzy treningami... zasiadają do lekcji!

misuta vitalisty


Vitality trenuje pomiędzy zajęciami misuty

Vitality swoje treningi musi niestety odłożyć na później. Gracze pomimo wysokich kontraktów z drużynami mają także priorytety. Póki co nadal nad wszystkim góruje szkoła.

Zobacz także: AWP Fade - peVoR i inni streamerzy w gronie szczęśliwych posiadaczy skina w CS:GOMatthieu Péché, menedżer drużyny CS:GO w Vitality opublikował Twitta, na którego zdjęciu widnieje misuta podczas zajęć online. Team Vitality musi się wstrzymać z treningami, gdyż do ważniejszych czynności należy sumienna praca na lekcji.

vitality misuta

Zobacz także: Brak snu, sposoby na stres w grachTo przesłanie należy kierować do wszystkich młodych zawodników, aspirujących do środowiska esportowego - kariera zawodnika jest ważna, jednak nie należy zaniedbywać codziennych obowiązków. Warto brać przykład z młodego zawodnika, który pomimo kariery i wysokiego kontraktu nie zapomina o jego najważniejszym zadaniu - ciągłym rozwijaniu się i zdobyciu wykształcenia.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza