Kratos pojawi się w Fortnite. God of War jako motyw przewodni nowego sezonu

Kratos, czyli główny bohater serii gier God of War ma pojawić się w Fortnite już w najbliższej aktualizacji. Co wiadomo o przecieku związanym z nowym bohaterem w Fortnite?

kratos fortnite


Kratos z God of War w Fortnite

Jeden z najnowszych przecieków dotyczących aktualizacji w grze Fortnite zwiastuje pojawienie się zupełnie nowej postaci. Inspiracją ma zostać Kratos, czyli główny bohater serii God of War.

Zobacz także: Jak zdobyć pistolet Shadow Tracker Exotic w Fortnite?

Informacja o pojawieniu się Kratosa w grze Fortnite wyszła na jaw za pośrednictwem platformy Playstation, która to w swoim sklepie udostępniła grafikę promującą nowy dodatek. Potwierdzenia graczy mówią jedno - nie jest to pomyłka, a sam Kratos rzeczywiście ma pojawić się w najbliższej aktualizacji.Jak wygląda Kratos w Fortnite?

Póki co nie ma zbyt wielu informacji. Sugerować się możemy jedynie grafiką, którą udostępniło samo Playstation. Na jej podstawie możemy wywnioskować jedynie wygląd nowej skórki Kratosa w Fortnite.

kratos wyglad skin

Gracze na pewno będą zachwyceni, gdyż sam skin Kratosa prezentuje się naprawdę dobrze, a w dodatku nawiązuje do kultowej serii God of War, która jest na wysokiej pozycji w sercach niejednego gracza.Planowana data aktualizacji nie jest podana, jednak spodziewać się jej można w odstępie kilku tygodni, jak to zazwyczaj ma miejsce w Fortnite.

Czy Kratos będzie za darmo w Fortnite? Prawdopodobnie nie. Skin ma trafić do sklepu, jednak niewykluczone jest iż plany ulegną zmianie i dostępny będzie za darmo w jakimś większym wydarzeniu od Epic Games.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza