David Beckham FIFA 21 - jak otrzymać kartę ikony w FIFA 21?

Dnia dzisiejszego rozpoczęło się rozdawanie darmowej karty ikony Davida Beckhama w FIFA 21. Jak odebrać swoją darmową kartę Davida Beckhama?

david beckham fifa 21


David Beckham FIFA 21

Po oficjalnym podpisaniu partnerstwa Davida Beckhama z EA Sports, będziemy mogli odebrać w FIFA 21 Ultimate Team jego wersję ikony.

Zobacz także: Dua Lipa w FIFA 21? David Beckham i DJ Snake w trybie Volta!Karta dostępna będzie w 3 różnych wersjach, które nawiązywać będą do okresów Davida Beckhama w momencie świetności jego kariery.Jak odebrać Davida Beckhama w FIFA 21?

Aby otrzymać kartę Davida Beckhama zupełnie za darmo w FIFA 21 należy zagrać jedynie jeden mecz między 15 grudnia 2020 a 15 stycznia 2021, a dostaniesz niewymienną kartę Davida Beckhama, która nawiązuje do debiutu Anglika w Realu Madryt w sezonie 2003/04.

Zobacz także: Jak wykonać mocny strzał po ziemi w FIFA 21? Nauka Driven ShotCo ciekawe, jest to karta w stylu ikony, jednak nie ma połączeń z innymi kartami jak zwykłe ikony. Przypisany został mu klub, czyli Real Madryt i tylko po narodowości lub lidze można zgrać Davida Beckhama z resztą składu.

fifa 21 david beckham


David Beckham w VOLTA

Dodatkowo można spróbować swoich sił Davidem Beckhamem w trybie VOLTA, gdzie na ulicznych zasadach gramy w piłkę. Szczegółowe informacje o karcie Davida Beckhama znajdują się tutaj.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza