Epic Games Store rozdaje gry za darmo przez cały tydzień! Jakie gry dostaniemy?

Epic Games Store rozpoczyna rozdawanie gier za darmo! Event rozpoczyna się już 17 grudnia i ma potrwać do końca roku 2020!

epic games free games


Darmowe gry Epic Games

Epic Games Store po raz kolejny z potężnym kopnięciem wchodzi na rynek gier. Na przeciw wszystkim wyprzedażom gier, Epic Games postanowiło rozdać swoim użytkownikom gry za darmo!

Zobacz także: Symulator Strażaka - Wymagania Firefighting Simulator - The SquadPocząwszy od 17 grudnia, Epic Games Store rozdaje gry za darmo przed rozpoczęciem się roku 2021. Oferują liczne zniżki na gry, jednak hasłem przewodnim tego wydarzenia jest "15 dni z darmowymi grami!".Epic Games darmowe gry

Jakie darmowe gry dostaniemy? Rozpoczynając 17 grudnia, Epic Games Store rozda darmowe gry każdego dnia do końca tego miesiąca. Każda z gier dostępna będzie tylko przez 24 godziny, jednak po dodaniu jej do biblioteki - otrzymamy ją na zawsze za darmo.

Zobacz także: Najlepsze ustawienia graficzne dla Cyberpunk 2077, aby zwiększyć ilość FPS

Wszystko co powinieneś zrobić to posiadanie konta na Epic Games oraz czynny udział w całym wydarzeniu.Jakie są darmowe gry, które za darmo rozda Epic Games Store? Nie ma oficjalnego źródła potwierdzającego tytuły gier, jednak już teraz spekuluje się o takich produkcjach jak:

  • Wiedźmin 3
  • Far Cry 5
  • Borderlands 3
  • Ghos Recon: Breakpoint
  • Assasin's Creed Origins
  • i wiele więcejSą to jednak jedynie przypuszczenia i nie należy się nimi za bardzo sugerować.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza