Najlepsze ustawienia graficzne dla Cyberpunk 2077, aby zwiększyć ilość FPS

Optymalizacja gry Cyberpunk 2077 jest aktualnie daleka od ideału i jeśli myślałeś, że to wina Twojego PC - jesteś w błędzie. Wielu graczy narzeka na problemy z wydajnością i małą ilością FPS.

cyberpunk 2077 ustawienia graficzne wiecej fps


Cyberpunk 2077 ustawienia graficzne

Cyberpunk to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku. Dodatkowym czynnikiem, który pcha to wszystko do przodu jest fakt, iż pochodzi ona ze stajni polskiego studia gier - CD Projekt RED. Jest jednak pewien szkopuł, o którym warto wspomnieć.

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska głosem Judy Alvarez w Cyberpunk 2077

Optymalizacja grafiki w Cyberpunk 2077 niestety jest daleka od ideału. Powstają pewne błędy i lagi w wyniku próby ustawienia wysokich detali i tekstur. Co można zaradzić, aby zwiększyć ilość FPS w Cyberpunk 2077?Cyberpunk 2077 więcej FPS

Aby przekroczyć barierę 60 FPS, która pozwala na w miarę płynne i solidne granie w tego typu gry można kombinować z masą ustawień. Wszystko jednak zależy od preferencji Twojego PC. W zależności od mocy Twojego komputera ustaw niskie/średnie parametry poniższych ustawień:  • Ustawienia cieni
  • Tekstury
  • Szczegóły
  • Otoczenie
  • Ustawienia światła
  • Chmury wolumetryczneZobacz także: Sprite wypuści specjalne puszki i butelki nawiązujące do gry Cyberpunk 2077

Wiadomo, jakość samej rozgrywki znacznie spadnie, jednak zyskamy większą ilości klatek na sekundę (FPS). Dodatkowo upewnij się, czy Twój PC spełnia podstawowe (minimalne) wymagania oraz czy posiadasz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza